Cnews má opět počítačovou poradnu. Obnovujeme spolupráci s PC-Help

7
Forum PC Help
Fórum PC-Help
-
Zdroj: PC-Help

V historii Cnews (a vlastně ještě webu ExtraHardware.cz) jsme měli vlastní hardwarové fórum, o které se ale už neměl kdo starat. Před několika lety jsme proto spojili síly s webem PC-Help a jejich poradnou. Na konci minulého roku a pod bývalým majitelem webu však postihl Cnews velký výpadek, což mělo za následek i odpojení fóra. Ode dneška spolupráci obnovujeme.

Technologický magazín by měl mít pořádnou poradnu i diskuzní fórum a věříme, že profesionálně vedený PC-Help s více než 60 tisíci uživateli přesně tohle přinese. Nejnovější témata z poradny nyní najdete i u nás, zatím v pruhu na konci stránky. Budeme opět mít také uživatelské recenze.

Na hlavní stránku poradny PC-Help se dostanete přímo z našeho menu. Propojení je na úrovni domény i obsahu a budeme jej nadále ladit. Propojení uživatelských účtů ale možné není. Obě redakce jsou nezávislé a do stylu práce si navzájem nemluví.

Cnews má opět počítačovou poradnu. Obnovujeme spolupráci s PC-Help
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 21 hlasů

7 KOMENTÁŘE

 1. Za mě palec dolů. Neberte to jaké výtku, spíš jen jako názor. Chápu, že pro PC-Help dává smysl, že mu přivedete návštěvníky, smysl pro vás moc nevidím. Kombinování nezávislých webů na jedné stránce s různými přihlašovacími údaji (navíc, jak píše gogo1963 na stejné doméně) dělá jen bordel.

 2. Konečne fórum. V princípe je mi jedno, že po kliknutí na vašej stránke na fórum (poradňa) sa mi otvorí exh fórum (pchelp fórum), ale nechápem prečo cez prihlásenú stánku tu na exh (cnews) ma automaticky neprishlási aj to pchelp fóra?
  Mám sa teda znova registrovať do pc help fóra?

 3. Môžem potvrdiť poznámku gogo1963: Prihlásenie do cnews.cz je OK. Ale do PC-Help sa neustále pchá heslo od Cnewc.cz – pokiaľ sa zadá to povôdné heslo v PC-Help – hlási neplatné heslo. Pokiaľ sa chce zmeniť heslo na PC-Help – znova to odkáže na zmenu hesla v Cnews.cz – a pokiaľ sa to heslo zmení – tak tu funguje, ale na PC-Help už NIE.
  Buď to bude jednotné, alebo to prihlasovanie oddeľte.

  • A čo je horšie – nedarí sa tam ani znova zaregistrovať pod novým účtom, novou e-mail adresou, novým heslom. Hlási nezmysly o príliš dlhom hesle, o použitom mene, o prekročení pokusov…..
   Zdá sa, že s PC-Help som skončil. Bol som na tomto fóre viac rokov, ale teraz ma znechutili.