CnewsTV: 10 sázek, které určitě neprohrajete [video]

0

Dvaapadesátý díl našeho seriálu vám přináší pětici videí, které prostě musíte vidět.

 

Triky s míčem

Když už je Mistrovství světa ve fotbale v plném proudu, tak se naše první video týká právě tohoto sportu. Francouzský komik Rémi Gaillard u nás není moc známý, ale s fotbalovým míčem to umí mnohdy lépe než zkušení hráči. Přesvědčte se sami.

Reklama na iPhone 5

Pokračujeme vizí očekávaného mobilního telefonu iPhone 5 od Applu. Podívejte se na jednu z představ, kterou vám nabízí následující video. iPhone páté generace by podle skupiny Adney Films měl průhledný Retina displej, hlasové ovládání Siri a malou tloušťku. Uvidíme, jak bude vypadat ve skutečnosti.

10 sázek, které neprohrajete

Jestliže rádi chodíte s kamarády do hospůdky, zkuste se s nimi vsadit, že nejsou schopni vyřešit jeden z primitivních úkolů. Představujeme vám 10 různých tipů, u nichž máte vysokou pravděpodobnost, že vyhrajete. Úkoly jsou velmi jednoduché, ale bez přípravy a znalosti jejich vyřešení nad přáteli zcela jistě vyhrajete.

Skryté kamery

Netradiční reklama na Coca Colu, která chce, ať se na svět podíváte trochu jinak. Na videu uvidíte sérii záběrů skrytých kamer, které zachycují mnoho situací od krádeže, přes lásku, vandalismus až po obětování se pro druhé. Záběry kamer jsou skutečné.

Zvířecí parodie na Call Me Maybe

Již existuje spousta parodií a předělávek písničky Call Me Maybe od zpěvačky Carly Rae Jepsen. Na internetu se objevila zvířecí parodie s domácími mazlíčky. Zazpívejte (zaštěkejte) si tento song spolu s nimi.

CnewsTV: 10 sázek, které určitě neprohrajete

Ohodnoťte tento článek!