CnewsTV: České létající kolo Flying bike [video]

0

104. díl našeho seriálu, který vás pobaví pětkou vybraných videí.

 

České létající kolo Flying bike

Celý svět hovoří o Janu Tleskačovi, který stojí za unikátním vynálezem létajícího kola. Flying bike se vzneslo na několik minut do vzduchu s figurínou na pražském výstavišti Letňany. Zatím je řízeno pouze vysílačkou, ale tvůrci věří, že do něj brzy usedne také člověk.

Šokující levitace

Na talentových soutěžích se objevují jak dobří interpreti, kteří si zde zaslouží být, tak obyčejní lidé, kteří zřejmě se zřejmě chtějí dostat do televize za každou cenu. Následující mladík nejprve vypadá, že patří do druhé skupiny uchazečů. Howard Stern se začal nudit a dal mu své „ixko“, avšak po chvíli je vše jinak…

Dívka na wakeboardu

Povodně nejsou příjemná věc, zvláště když se vás také dotýkají a poničí vám majetek. Někteří lidé berou povodně s nadhledem a využívají je ke svému pobavení. Například dívka na videu si užívá dlouhou jízdu po zatopeném sídlišti na svém wakeboardu s cílem vykouzlit úsměv na tváři místním občanům.

Hloupý pejsek

Po vlně lijáků a povodní k nám dorazila vlna veder. Každý přemýšlí o tom, jak se nejlépe zchladit. Můžete si vzít příklad z tohoto pejska, kterého zřejmě zajímalo, kam dopadá stříkající voda, aby ji ochutnal. Jak to dopadlo možná tušíte.

Trailer Frozen

A jestli jste se stále pořádně nezchladili, na konec tu máme pro všechny to správné zimní ochlazení. Walt Disney zveřejnil první trailer z připravované kreslené pohádky Frozen. Hlavními hrdiny budou také sněhulák a sob. Vtipná ukázka vás přesvědčí, že to bude stát za to.

Ohodnoťte tento článek!