CnewsTV: chladicí věže jdou efektně k zemi [video]

0

Již 36. pokračování našeho seriálu, které vám přináší pět zajímavých videí napříč internetem.

Závod ve stylu LOH od British Airways

Letní olympijské hry jsou již skoro za dveřmi a na internetu se začínají objevovat první reklamy na tento největší sportovní svátek. První vlaštovku má na svědomí letecká společnost British Airways, která se dokonale vžila do sportovní atmosféry a perfektně dokázala propojit příjem zavazadel cestujících z různých zemí s klasickými závody.

Okřídlený muž Jeb Corliss

Fanoušci extrémních sportů třeste se. Následující videoklip není pro slabé povahy. Nadšenec do „létání“ Jeb Corliss si oblékl okřídlený oblek a skočil střemhlav ze skály. To však není vše, ve vysoké rychlosti, která místy činí až 200 km/h, pózuje fotografovi v bezprostřední blízkosti terénu. Pořízené fotografie jsou na konci videa.

Karamelové lízátko ve tvaru draka

Lidé v Číně jsou velice talentovaní. Dokazuje to následující video, které ukazuje, jak místní obyvatel dokáže vyrobit originální lízátko z karamelu. Jedná se o pouliční hru, kdy si dítě na kolotoči vytočí výsledný obrázek lízátka. Prodavač mu lízátko vyrobí přímo před jeho očima za pár minut. Jednoduché umění, které nezvládne každý.

Hroutící se chladicí věže

Je čas se posunout, řekla si firma Ecotricity a vytvořila reklamu demonstrující nahrazení fosilních paliv moderními obnovitelnými zdroji, které mají budoucnost. Za hudebního doprovodu se na videu hroutí chladicí věže a komíny, aby jejich místo nahradil ekologičtější způsob výroby energie. V Británii se tak snaží porazit konkurenční firmu Big Six, která má vysoké ceny, k zákazníkům se chová neeticky a navíc není šetrná k životnímu prostředí.

Ryba v akváriu honí laser

Jestli máte rádi šprýmy, tak se vám bude líbit následující video. V něm se exotická puntíkovaná rybka zvaná čtverzubec snaží sníst malé pohybující se světýlko. Bohužel se jedná o obyčejný laser, který tuto rybu tak dokonale zmátl. Autor uvádí, že při natáčení videa nebyla zraněna žádná ryba.

Ohodnoťte tento článek!