CnewsTV: Debilní kecy, co kluci neříkají [video]

0

52. díl našeho seriálu je zde. Připravte se na pět zajímavých videí, které jsme pro vás vybrali.

 

Tablet Microsoft Surface

Už i společnost Microsoft představila svůj tablet s označením Surface, s nímž chce prorazit na trh. Podívejte se na efektní reklamu právě na tento nový produkt. Jeho zajímavým doplňkem je přídavná klávesnice, která je součástí speciálního krytu. Ten slouží také jako praktický stojánek.

Debilní kecy, co kluci neříkají

Partička Viral Brothers si pro své fanoušky připravila další nášup. Po úspěšné sérii videí s debilními kecy kluků a holek je zde další pokračování, tentokráte na téma „Co kluci neříkají“. U videa se určitě zasmějí jak ženy, tak muži, protože všechny hlášky jsou prostě pravdivé.

Bouračka na Le Mans

V závodě Le Mans došlo k netradiční situaci, když o sebe ve velké rychlosti zavadila dvě závodní vozidla. Jak můžete vidět na záznamu, z upraveného speciálu se rázem na chvíli stalo malé letadlo, které ve vzduchu udělalo několik otoček než skončilo v ochranné bariéře s pneumatikami.

Podvodní nightclub

Už jste si někdy představili, že by existoval noční podnik pod vodou? Na následujícím videu se tato představa stala skutečností. Na hlavách byste měli speciální helmy, užívali si drinky a do terče byste se místo šipek trefovali harpunami. Uvidíme, jestli někdo tento nápad zrealizuje. Na horké letní dny by to bylo ideální.

Spící kočka

A nakonec nesmí chybět video se zvířátky. Na internetu se to hemží mnoha vtipnými záběry, v nichž hrají hlavní roli kočky. Na posledním videu uvidíte kočku, která spí, ať se kolem ní děje cokoliv. Kotě se ji snaží probudit, ale vůbec se mu to nedaří. Je pak tak unavené, že usne taky.

Ohodnoťte tento článek!