CnewsTV: evoluce videoher za posledních 20 let [video]

0

Jedenáctý díl seriálu, kde vám představíme zajímavá videa.

Evoluce videoher

Zábavné video, které charakterizuje evoluci videoher za posledních 20 let. Připomeňte si staré časy a jejich klasické herní konzole spolu s jejich nezapomenutelnými zvuky. Video je zajímavé tím, že bylo natočeno v kuse a bez jakéhokoliv střihu. Proto doporučuji zhlédnout také video z natáčení, kde uvidíte propracovanou spolupráci všech zúčastněných.

Optický klam

Optické klamy jsou všude kolem nás. Jeden z nich zkonstruoval profesor Edward H. Adelson. Týká se šachovnicového pole a porovnání světlejšího čtverce, který je ve stínu, s tmavším čtvercem, který je mimo hranici stínu. Jak zjistíme, tak oba odstíny jsou zcela totožné.

Procházka po CN Tower

Pro odvážlivce, kteří se nebojí výšek, doporučujeme výlet na telekomunikační věž CN Tower v Torontu. Je to druhá nejvyšší stavba světa po Burdž Chalífa v Dubaji. Po této věži se můžete procházet pouze s jištěním. Vyhlídka na věži nemá zábradlí, takže se jedná opravdu o silný zážitek. Kdo nemá tu možnost odcestovat, tak se podívejte aspoň na video.

Nový účes s výkonnou reprosoustavou

Jak nejlépe ukázat výkon reprosoustavy, než obětovat něžné pohlaví s dlouhými vlasy. Podívejte se na neobvyklé video, kde reprosoustava s výkonem 40 000 W zabudovaná v autě zcela změní účes mladé dívce. Sice se jedná o známý trik, ale proč se na takový silný systém nepodívat znovu v jiném kabátě?

Stydlivá kočka

Ze zvířecího koutku jsme vybrali neotřelé video s kočkou, jejíž majitel se rozhodl změnit místo kočičího záchodu. Kočce se nové místo zřejmě moc nelíbí, protože je všem na očích. Jak je vidět, kočka si dokáže se vším poradit a snaží se co nejvíce utajit svou potřebu před zraky pozorovatelů.

Ohodnoťte tento článek!