CnewsTV: experiment – stání ve falešné frontě [video]

0

Pokračujeme vnašem seriálu již 39. dílem v pořadí. Nová pětka neokoukaných videí jen pro vás.

OK Go – This Too Shall Pass

Skupina OK Go přišla sdalším originálním videoklipem. Tentokráte se jedná o písničku This Too Shall Pass zalba Of the Blue Colour of the Sky. Vprůběhu celého videoklipu můžete sledovat nekončící řetězovou reakci, kterou nastartoval náraz autíčka do dominové kostky. Dokázali byste vymyslet taky takový monstrózní mechanismus?

Naštvaný popelář

Život není vždy peříčko. Své o tom jistě ví popelář znásledujícího videa. Neměl prostě svůj den nebo byl jen naštvaný na majitele domu, jehož odpadky měl vyhodit do popelářského vozu? Jeho záměr nebyl zřejmý. Podívejte se však na záběry ze skryté kamery, abyste viděli odstrašující případ chování.

Sociální experiment – Falešná fronta

Humorné české video, které názorně ukazuje, jak se lidé snadno nechají strhnout davem. Je dobré se občas zamyslet nad tím, co a proč děláme, a zkusit to udělat po svém. Mimochodem našli jste ve videu pomeranč?

Reklama na pivo Hahn

A máme tu další vtipný počin, který má na starosti tým propagující australské pivo Hahn. Na základě vymyšleného dopisu firma řeší problém, jak vpřeplněných barech nevylít své pivo na zem. Chtěli byste mít taky takový vynález?

L’Odyssée de Cartier

A nyní se přeneseme do klidnějšího prostředí. Objevte nový umělecký film výrobce šperků Cartier, který prezentuje své zboží vkrátkém filmu. Vůbec poprvé se Cartier rozhodl vytvořit epický příběh se zaměřením na jeho historii, hodnoty a inspiraci.

CnewsTV: experiment – stání ve falešné frontě

Ohodnoťte tento článek!