CnewsTV: Guinnessova kniha rekordů 2012 [video]

0

Pět zajímavých videí v patnáctém dílu našeho seriálu.

Jak to vypadá na oběžné dráze?

Opravdu neskutečný pohled na planetu Zemi se vám nabízí pouze z vesmíru. Záběry byly pořízeny vesmírnou stanicí, jakmile prolétala kolem Země v nočních hodinách. Film začíná průletem nad Pacifikem a dále pokračuje přes Ameriku. Můžete vidět jak osvětlená velká města, tak také bouřky nebo hvězdy a ionosféru Země.

Koťátka vrací úder

Je docela málo videí se zvířátky, která by za krátkou dobu měla tak vysokou sledovanost. Na následujícím klipu uvidíte již druhé pokračování příběhu s malými koťátky, které si hrají na Star Wars. Svými světelnými meči se bravurně ohání v nelítostném souboji, dokud jej nezastaví jejich majitel, který je musí bohužel zklidnit.

Poznejte svět, kde se vyrábí Coca-Cola

Coca-Cola vytvořila ve své nedávné reklamní kampani videa s kreslenými postavičkami, které jsme mohli vidět na televizních obrazovkách. Nyní svou „továrnu s postavičkami“ The Happiness Factory představuje v novém světle. Krátký minifilm nás seznámí s protagonisty známé reklamy na Coca-Colu, kteří sídlí uvnitř automatu. Stačí vhodit minci a uvidíte víc…

Jak vidí rande holky a kluci

Docela zajímavé video, které srovnává pohled na svět mezi mužem a ženou. Nejprve si dvě ženy sdělují postřehy ze svého rande. Každá měla úplně jiný zážitek, jedna báječný a druhá hrozný. Stejné rande budou hodnotit také muži. Jak si asi myslíte, že je budou shledávat oni?

Nová kniha rekordů

Guinnessova kniha rekordů má další vydání na rok 2012. Na oficiálním představení knihy se objevili také někteří rekordmani, jejichž jména jsou uvedena v nové Guinnessově knize rekordů. Například Skye Broberg z Nového Zélandu, která se může pyšnit svým výkonem jako nejelastičtější žena nebo německý počítačový expert Rolf Buchhol, který se do knihy zapsal jako muž s největším počtem piercingů na těle.

Ohodnoťte tento článek!