CnewsTV: Halloweenský speciál [video]

0

Devatenáctý díl našeho seriálu je tematicky zaměřený na Halloween.

Halloween Light Show

Na Halloween si každý v Americe chce co nejlépe vyzdobit vlastní dům. Na následujícím videu uvidíte perfektní instalaci osvětlení. Dům ozdobený stovkami malých barevných světýlek ve výsledku dokáže zazpívat písničku This Is Halloween z filmu The Nightmare Before Christmas. Umí tohle váš dům?

Skvělá maska

Pokud byste přece jen chtěli slavit svátek Halloween, máme pro vás skvělý tip na masku, kterou si můžete sami vyrobit. Stačí vám k tomu zip, pár barviček a hodně make-upu. Ve videu si můžete prohlédnout výsledný strašidelný vzhled, který vypadá více než realisticky. A kdybychom se vám náhodou netrefili do vkusu, autorka Emmy má na svém kanálu ještě další perfektní kousky.

Padající dýně ve zpomaleném záběru

A nyní jedno video pro umělecky založené čtenáře. Člověk jménem Devin Graham natočil ještě za pomoci dalších lidí toto skvostné video s padajícími vyřezanými dýněmi, které je doplněno hudbou Stephena Andersona. Užijte si pády této zeleniny ve zpomalených záběrech, které vám spolu z ladnými tóny navodí tu správnou strašidelnou atmosféru.

Vyřezávání dýně laserem

Další video berte s rezervou, protože v něm jeden mladý hoch vtipně předvádí, jak se vydlabává a vyřezává dýně pomocí malého ručního laseru. Stará tradice s novou technikou, která je cool. Sice je to nemožné, ale když si představíte, kolik zábavy by se s touto činností dalo udělat, tak video stojí za zhlédnutí.

Kočkovité šelmy vs. dýně

Poslední video tradičně náleží zvířátkům. Ani zde jsme nemohli zapomenout na halloweenský motiv – dýně. Velké kočkovité šelmy se s dýněmi dokážou opravdu vyřádit. Lidé v Americe dávají každý rok kočkám dýně do útulku pro velké kočkovité šelmy Big Cat Rescue, aby se zabavily. Přesvědčte se sami.

CnewsTV: Halloweenský speciál
Ohodnoťte tento článek!