CnewsTV: Hobiti vás naučí, jak cestovat v letadle [video]

0

Těšte se, protože začíná 72. díl našeho seriálu s pětkou těch nejlepších videí za poslední týden.

Hobiti vás naučí, jak cestovat v letadle

Cesta do Středozemě je dlouhá. V souvislosti s chystající se premiérou filmu Hobit natočila letecká společnost Air New Zealand speciální instruktážní video pro své pasažéry, v němž vystupují postavy z trilogie Pána prstenů. Nechybí ani Glum a režisér Peter Jackson.

Jak uvolnit ucpaný záchod

To zase jedna partička kluků měla takový zajímavý nápad. Ucpal se jim záchod a nenapadlo je nic logičtějšího, než že ho uvolní pomocí zábavné pyrotechniky. Připravit, zapálit, popřemýšlet, zda sklopit prkénko, a počkat si na výsledek.

Jak si usnadnit stěhování

A následuje další video, kde si muži snaží ulehčit stěhování. Možná by někoho napadlo, že je lepší stěhovat krabice vystřelením na balkón, ale jak si někdo mohl myslet, že takovým způsob vystřelí i těžkou televizi? Na výsledek se podívejte sami.

Dragon Baby

Ne všechna videa s malými dětmi musí být nutně roztomilá. Podívejte se na krátký filmeček Kanaďana Patrick Boivina, který natáčí především technikou stop motion. Jeho nejnovější počin se jmenuje Dragon Baby a ze svého syna Romea v něm udělal bojovníka, který musí porazit draka. Za pouhý týden se na video podívalo přes 17 milionů lidí.

Kočka zmatená hrou Assassin’s Creed

Kdyby kočky viděly naše poslední video, určitě by si nekupovaly Whiskas, ale zaměřily by se na hru Assassin’s Creed. Kočka na videu se chce spřátelit se psem, který je součástí hry. Sleduje jeho pohyby a jak pes zmizí z obrazovky, kočka si myslí, že se jí schoval.

Ohodnoťte tento článek!