CnewsTV: iPad jako skateboard nepoužívejte [video]

0

Pátý díl seriálu a nová pětice videí, která nás tento týden zaujala. Příjemnou zábavu.

Nejštastnější veverka na světě

Nechat se přejet autem, to jednomu zkazí den. Pokud je tím autem ale Lamborghini LP 670-4 SV, přimhouříte oko. Jednak je to super sporťák a jednak jede tak rychle, že byste neucítili ani štípnutí. Své o tom ví i veverka, která se vozu připletla do cesty při testu auta se zpomalenou kamerou. Být o desetinu vteřiny rychlejší nebo pomalejší, už by si žádný oříšek neužila.

iPad jako skateboard? V žádném případě

Starší test, ale doteď jsme si jej nevšimli. iPad je fajn tablet, čtečka knih, ale jako prkno jej určitě nepoužívejte. Kluci z FuelTV jej vyzkoušeli, upgradovali, ale jako skateboard je prostě malý, displej nic nevydrží. A to měli nejvyšší 3G model s 64GB pamětí. Možná už je ale iPad 2 v tomto ohledu lepší.

Deset nejlepších výměn letošního Wimbledonu

Největší tenisový svátek je za námi. Těší nás triumfy českých tenisek Kvitové, Benešové a Peschkeové a také máme radost z tenisu, jaký světová esa předvedli. Televize NBC sestavil žebříček deseti nejlepších výměn celého turnaje. Zápas mezi Djokovičem a Tsongou neměl nikdy skončit. To byla paráda.

Kdyby internet byl reálný

Kdyby byl internet jako lidé, jak by vypadal? YouTube je anonymní pořvávající, Twitter hlásí o každém úspěšném pokladu na záchodě, Yelp krutopřísně hodnotí rande, Google Images najde fotku, kterou nechcete a MySpace, ten nelze vyjádřit lidmi.

Josefine Öqvistová si mění dres s fanouškem

V mužském fotbale je zvykem, že si obě strany po velkých zápasech mění dresy. Ženy začaly rozhodovat o zápasech, dokonce i hrají, třeba jako právě teď na probíhajícím mistrovství světa v Německu. Jenže zvyk s výměnou dresů se kdovíproč u žen neuchytil. Pár matadorek se ale najde, třeba krásná Švédka Josefine Öqvistová po zápase s Koreou přiběhla k fanouškovi a s ním si dres opravdu vyměnila. Jen houŠt a větší kapky.

Ohodnoťte tento článek!