CnewsTV: Jak by muži využili Google Glass [video]

0

Užijte si nový 90. díl našeho seriálu s pěticí zajímavých videí, které stojí za to vidět.

 

Jak by muži využili Google Glass

Budoucnost přichází. Po všech reklamních videích, která prezentují chytré brýle Google Glass komerčním způsobem, se na internetu ukázalo video přibližující se skutečnému využití těchto brýlí v praxi. Muž má schůzku s dívkou, a jak je vidět, jeho nové brýle mu jsou nápomocny. Jak asi rande skončí?

Testovací jízda

Jeff Gordon, známý profesionální jezdec NASCAR, se spojil se společností Pepsi, aby natočil toto famózní video. Jeff se nechá zamaskovat k nepoznání a s plechovkou Pepsi, uvnitř které je skrytá kamera, jde obhlížet jeden velmi silný automobil Camaro do místního autobazaru. Prodejce je ochotný a nechá Jeffa, aby si ho vyzkoušel. Jeff se opře do pedálů a vysokou rychlostí projíždí každou cestu, až prodejce zbělá strachem.

Kaskadér přeskočil rozjeté Lamborghini

U automobilů ještě chvilku zůstaneme. Na akci Top Gear Live 2013 byly k vidění neuvěřitelné věci. Jednou z nich byl vydařený kaskadérský kousek, kdy muž přeskočil Lamborghini Murciélago projíždějící ve vysoké rychlosti. Jelikož se akce účastnilo mnoho lidí, přinášíme vám pohled na přeskok ze dvou úhlů pohledu.

Dvakrát měř, jednou skoč

Jestli si myslíte, že v České republice jsou v cestách velké díry, tak se podívejte na následující video. Jeden mladík se vsadil se druhým o to, že pokud skočí do louže, tak dostane dolar. Muž se tedy do ní rozhodl skočit. Jak vzápětí zjistil, nejednalo se o párcentimetrovou díru, nýbrž o hlubokou jámu, v níž se po doskoku celý ztratil. Příště si snad rozmyslí, jak vydělat jeden dolar.

Kobe Bryant

A nyní tu máme záznam, který nadchne všechny fanoušky basketbalu. Basketbalista Kobe Brynt, který hraje za LA Lakers, pomohl svému týmu, když třikrát za sebou vstřelil koš za tři body. Podívejte se na záznam, s jakou lehkostí Bryant dokázal dostat míč tam, kam potřeboval.

Ohodnoťte tento článek!