CnewsTV: Jak se žije s brýlemi Google Glass [video]

0

88. díl našeho seriálu si pro vás připravil pět videí, které musíte vidět.

 

Jak se žije s brýlemi Google Glass

První limitovaná edice chytrých brýlí Google Glass se pravděpodobně na trhu ukáže již brzy. Než se však začnou prodávat, chce společnost nalákat co nejvíce zákazníků. Podívejte se, jak můžete vidět skrz Glass a jak je ovládat. Hlasovými příkazy můžete odeslat zprávu, vyfotit fotografii, natáčet video či sdílet obraz.

Evoluce tance maminek

Přes třináct miliónů zhlédnutí si vysloužilo následující video z pořadu Late Night. V něm se objevil převlečený komik Jimmy Fallon a první dáma amerického prezidenta Michelle Obamová, společně předváděli evoluci maminkovského tance. Tanec vznikl na podporu kampaně Michelle Obamové Let’s Move, která bojuje za zdravý životní styl dětí.

Hororový vtípek v kadeřnictví

Další z povedených vtípků, který vyděsil zákaznice kadeřnického salonu. Malá holčička se ukryla do speciálního zrcadla a čekala, až přijde její oběť. Zaměstnanci pro navození strašidelné atmosféry pustili hororový film a jak obsluhovali své zákaznice, dívka se jim nečekaně zjevila v zrcadle. Vystrašení zaručeno, to slibuje pokračování filmu Poslední vymítání ďábla.

Sestřih nehod

Kompilace šílených nehod a nezdarů, které mají na svědomí lidé z celého světa. Někdy z nevědomosti, někdy pouze z neuvážení okolností se stávají cílem nejrůznějších nehod. Podívejte se na sestřih toho těch nejlepších nezdarů za poslední týden.

Co kdyby zvířata jedla ve fast foodech?

A na konec poučné kreslené video ze zvířecího světa. Sestřih zajímavých postřehů ze života zvířat, které dokazují, že strava ve fast foodech není nikomu prospěšná. Kvůli nadměrné tloušťce jste omezováni v pohybu především kvůli vlastnímu tělu.

Ohodnoťte tento článek!