CnewsTV: Jak zvířata pojídají svou potravu [video]

0

Čtyřiadevadesátý díl našeho seriálu je na světě. Podívejte se na pět vybraných videí.

 

Plavání na chodbě

Víte, jak se plave na chodbě? Že ne? Tak se podívejte na následující video, v němž zjistíte, jak se to dělá. Studenti si zřejmě pro zkrácení dlouhé chvíle vymysleli nový způsob, jak se zabavit. Není to nic chytrého, ale při pohledu na pohybující se chodbu plnou „plavajících“ lidí jste určitě dostali chuť si to také vyzkoušet.

Reklama na Old Spice

Na novou sérii reklam na produkty Old Spice jsme nemuseli moc dlouho čekat. Právě tyto spoty jsou natočeny v retro stylu 90. let. Já v nich vidím (slyším) reklamu na bonbóny Mentos. Reklamy jsou samozřejmě originální svým obsahem plným svěžesti za každé okolnosti. Old Spice je prostě třída.

Kompilace lidských nezdarů

Další sestříhaná kompilace oblíbených nezdarů a pádů, které lidé na internetu zveřejnili na začátku dubna. Buďte rádi, že jste si něčím podobným nemuseli projít, protože některé situace musely být pro dotyčné velice bolestivé. Člověk má jednoduše radost z neštěstí druhých a rád si z nich dělá legraci.

Jak zvířata pojídají svou potravu

Zvířata a jejich styl pojídání potravy je hlavním tématem tohoto videa. Napodobování nemohlo být pravdivější. Dva mladíci si vzali na paškál například klokana, sviště, aligátora nebo velrybu. Snad vám jejich počin vykouzlí úsměv na tváři.

Svišť jí zmrzlinový kornout

A na konec skutečné zvířátko. Také se těšíte na léto? Jak bude všude teplo a sluníčko? Následující video vás nejen navnadí, ale udělá vám chuť na zmrzlinu. Nejen lidé se chtějí v létě osvěžit chlazenou pochoutkou. Svišť na videu dostal kopeček zmrzliny a jak si ji dokáže vychutnat. Že mu závidíte?

Ohodnoťte tento článek!