CnewsTV: Jaký byl život bez iPadu [video]

0

Jedenadevadesátý díl našeho seriálu vám přináší pět vybraných videí. Usaďte se, začínáme.

 

Historie rapu

Tak jako jsme mohli vidět v show Jimmyho Fallona první dámu USA Michelle Obamovou s jejím představením, tak již počtvrté noční show hostoval známý zpěvák Justin Timberlake. Moderátor se s ním již počtvrté pustil do oblíbeného hudebního představení, které zahrnuje přehled nejslavnějších rapových skladeb v historii.

Jaký byl život bez iPadu

Taková malá vzpomínka pro všechny, kteří zažili 70. a 80. léta minulého století. V písničce se rozpomenete na vaše mládí a na všechny jeho charakteristické věci, v nichž v žádném případě nedominoval Apple iPad, SMS zprávy nebo jiné moderní technologie, které známe dnes.

Popředu nebo pozadu?

Umělec Messe Kopp, který má na Youtube svůj kanál, většinou natáčí pro určitou skladbu svůj vlastní videoklip. Nyní zveřejnil nové video k písni White Lies od Fred V & Grafix. Hlavní protagonista se v něm jako jediný pohybuje dopředu, zatímco ostatní jsou pozpátku. Nebo je to naopak? Podívejte se na obě verze, každá má něco do sebe.

Rychlé způsoby probuzení

Lidé se rádi šprýmují. V následujícím sestřihu se můžete podívat na nejrůznější způsoby, jak člověka rychle a efektivně vzbudit. Některé jsou trochu morbidní, jiné budou zase dosti bolestivé, ale o to zábavnější. Vstávání se tento den dotyčným znatelně urychlí.

Slůně se nechá lechtat

Také velká zvířata potřebují lásku. Důkazem toho je jedno malé slůně, které se rádo nechá hladit a lechtat. Slůně se nebojí lidí a ani jeho matce na první pohled nevadí. Podívejte se, jak je i přes svou velikost roztomilé.

Ohodnoťte tento článek!