CnewsTV: Jde napsat esemesku za jízdy? [video]

0

Další už 47. díl našeho seriálu naplněný skvělou pětkou videí je zpět.

 

Jde napsat SMS za jízdy?

Další video názorně ukazuje, že u řízení by se neměly psát zprávy na mobilním telefonu. Spot byl vytvořen v Belgii pro kampaň Responsible Young Drivers, která se snaží ukázat lidem, že psaní zpráv může za volantem zabíjet. Nejvíce takových obětí se nedožilo ani 25 let.

Úžasné triky na kole

Sestřih záběrů pro všechny sportovní nadšence. Užijte si nepřeberné množství triků na nerovných plochách, mezi nimiž nechybí nebezpečné skoky na freestyle kolech a balancování na zábradlí. Tak velká dávka adrenalinu, až se tají dech.

Filharmonie v metru

Kodaňská filharmonie v dubnu mile překvapila pasažéry metra, když jim zahrála skladbu z dramatu Peer Gynt. Lidé nastoupili do metra a hned začal hrát skutečný orchestr. Ladné tóny vykouzlily úsměv na mnoha tvářích. Akci zorganizovalo rádio Klassisk, které hraje především klasickou hudbu.

Narozeninová oslava pokaždé jinak

A nakonec máme pro vás zábavné interaktivní video, které připravila firma Tipp-Ex. Obyčejná zápletka, kdy chce lovec oslavit medvědovy narozeniny, se zvrhne s příletem meteoritu. Rozhodněte, jestli bude party pokračovat. Do bílého políčka pak můžete napsat rok, v němž se odehraje konec příběhu. Možností je opravdu hodně.

Medvědí vláček

Skutečnou podívanou zažili lidé, kteří natočili následující video s malými medvíďaty. Jedno po druhém se postavilo na zadní a předními tlapami se opřelo o svého sourozence s cílem olízat mu co nejlépe hlavu a ucho. Tak se medvídci spojili do dlouhého vláčku.

Ohodnoťte tento článek!