CnewsTV: Mark Zuckerberg v reklamě na Facebook Home [video]

0

Vítejte u 95. pokračování našeho seriálu, v němž na vás čeká pět nových vybraných videí.

Mark Zuckerberg v reklamě na Facebook Home

Ať si o novém prostředí Facebook Home myslíte cokoliv, s jednou věcí budete určitě souhlasit. Jedna z reklam, v níž si zahrál i samotný zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg, je tak povedená, že si ji budete chtít pustit ještě jednou. Facebook se stane součástí vašeho života, ať jste, kde jste.

Lidské stínové divadlo

Televizní show, kde hrají hlavní roli talenty, určitě znáte. Vysílá se po celém světě a videa se samozřejmě vkládají na internet. Jedno vystoupení z Anglie – stínové divadlo – s dojemným příběhem plným emocí online zhlédlo již přes šest milionů lidí. Děj se odehrává přímo před vašima očima a věřte nebo ne, je vytvářeno pouze těly účinkujících atletů.

Evoluce hudby

Pět lidí, pět hlasů, jeden cíl. Tak by se dal charakterizovat následující videoklip skupiny, která si říká Pentatonix. Na svém Youtube kanálu zveřejnila vlastní video, které ukazuje chronologický průřez hudebními styly od 11. století až po současnost. Členové skupiny zpívají vícehlasem známé písně včetně novodobých ikon Justina Biebera nebo Rihanny.

Testovací jízda Renaultu Clio

Obyčejná testovací projížďka se může lehce změnit v cosi nepředvídatelného. Ženy přichází na smluvenou testovací jízdu nového vozidla Renault Clio a projíždí se s ním po městě. Když je prodejce vyzve, aby vyzkoušely novou extra funkci VA VA VOOM, tak po zmáčknutí tlačítka všechny dívky zkoprní úžasem. Jak by asi vypadala verze pro muže? Bohužel výrobce uvádí, že tlačítko se nedá zakoupit.

Light Show Tour Brno

A na konec ryze české video z Brna, kde se konala light show přímo na kolejích Vysokého učení technického. Užijte si alespoň část světelné podívané v doprovodu slavných hitů, kterou si pro studenty připravila přichystala polská skupina P.I.W.O. z Technické univerzity ve Vratislavi. Barvičky v oknech zajišťovala bezdrátová krabička s LED diodou, která byla schopna svítit až 16 tisíci barevami.

Ohodnoťte tento článek!