CnewsTV: Moderátor omdlel v přímém přenosu [video]

0

Již sedmaosmdesátý díl našeho seriálu s pěticí videí, která nás zaujala v uplynulém týdnu.

 

Kompilace tance Harlem Shake

Chtěli jsme vás ušetřit další světové mánie, která na internetu vypukla jako velká lavina, ale už to nejde dále skrývat. Po zpěvákovi Psy a jeho originálních tanečních pohybech k písni Gangnam Style, které všichni začali ihned napodobovat, žebříčkům nově vévodí virální videa s tanečkem na písničku Harlem Shake. A když už máte tento uměle vytvořený kult vidět, tak ve velkém. Sestřih těch nejzdařilejších kreací je připraven.

Moderátor omdlel v přímém přenosu

Přílišná originalita se někdy v živém vysílání nevyplácí. Moderátor počasí Grant Denyer omdlel v přímém přenosu na australské televizi Channel Seven. Reportér byl tou dobou ve sportovním letadle, které pilotoval profesionální kaskadér. Denyer ve svém vstupu nezvládl přetížení 8G a ztratil vědomí. Po chvíli se probral, ale to již nebyl v záběru.

Hyundai Sonata Turbo

Když máte nové silné vozidlo, nechcete se dívat na zadní části ostatních dopravních prostředků. Přeci jen si chcete užívat cesty a nechcete mít zakrytý výhled. Pravdivá reklama na nový automobil Hyundai Sonata Turbo, který má pod kapotou 274 koní a zvládne zrychlit z nuly na sto za 6,5 sekundy.

Malý basketbalista

Přes osm milionů zhlédnutí má na svém kontě mladý talentovaný sportovec, kterému jsou pouhé dva roky. S basketbalovým míčem se do koše trefí pokaždé z jakéhokoliv úhlu a skoro každé vzdálenosti. Házet míč se naučil hned, jak začal chodit. Podívejte se na záviděníhodné triky, které chlapec s míčem dokáže.

Nejroztomilejší žába na světě

A nakonec takové malé zvířátko, které jste určitě ještě neviděli. Video pořídil zvířecí fotograf Dean Boshoff na písečné pláži v regionu Port Nolloth v jižní Africe. Žába z druhu Breviceps macrops (otylka velkooká) se nafoukla, aby zaujala útočnou pozici. Jen ty zvuky, které vydává, vám nebudou nahánět hrůzu.

Ohodnoťte tento článek!