CnewsTV: Modrý paprsek Blu-ray vs. 100 balónků [video]

0

97. díl našeho seriálu vám přináší pět nových videí, které musíte vidět.

 

Reklama na telefon Nokia Lumia 920

Nechcete stát uprostřed rozbrojů mezi Samsungem a Applem? Jednoduše se jim vyhněte tak, že přejdete na nový model Nokia Lumia 920. Tak praví následující reklama na tento smartphone, která se odehrává na svatebním obřadu. Když se dva perou, třetí se směje.

Experiment s papírem

Mladík Willie Witte se pustil do zajímavého experimentálního videa, v němž hraje hlavní roli papír. Tyto statické snímky Willie zakomponoval do jednoduché animace s různými přechody mezi realitou a vytisknutou scénou na papíře.

Modrý paprsek Blu-ray vs. 100 balónků

Nyní se podívejte na zajímavý duel modrého Blu-ray paprsku s rovnou stovkou černých nafouknutých balónků. Kdo asi vyhraje? Už asi tušíte, že do pár sekund všechny balónky prasknou. Pojďme si však pustit záznam hezky pomalu a pozpátku.

Muž z oceli

Clark Kent alias Superman je zpět v novém celovečerním filmu s názvem Muž z oceli. Známý hrdina je zpět, aby konal dobro a zachránil své milované. Trailer vypadá nadějně a určitě se máme na co těšit. Režie se ujal Zack Snyder, který natočil například snímky Watchmen nebo 300: Bitva u Thermopyl.

Ninja kitty

Kdo doma nikdy neměl kočku, nemůže vědět, jak je toto zvíře ohebné. Přesvědčte se o pohyblivosti koček v našem posledním videu. Kočky, které uvidíte, se jmenují Nylah a Bambu a předvedou vám své umění chytání hraček ve vzduchu.

Ohodnoťte tento článek!