CnewsTV: Nejezděte s Lamborghini, když to neumíte [video]

0

Náš seriál je zase zpět. V osmačtyřicátém dílu nabídneme novou pětici vybraných videí.

 

Bonbónek na eskalátoru

A nyní máme připraveno něco pro muže. Umělecká hudba, balená čokoláda a eskalátor dokážou divy. Nevěříte? Přidejte k tomu spoustu krásných slečen a jednoho vychytralého mladíka, který si krátí chvíli koukáním pod sukně. Úplná pastva pro oči. Video má na svědomí skupina Zoochosis.

Nabourané Lamborghini

Jak dokazuje tohle video z Chicaga, nejste borec, když vlastníte naleštěné Lamborghini a neumíte ho řídit. To budete ostatním spíše pro smích. Prvotní údiv nad luxusem se v mžiku oka změní na netradiční dopravní nehodu, která bude dotyčného stát nemalé peníze.

Ryba skočila do lodi

Někdy se ani nemusíte moc snažit, abyste se stali machrem mezi všemi. Stačí ulovit třeba nějakou velikou rybu. Ale jak to udělat? Jestli budete mít štěstí, tak vám třeba nějaká dvacetikilová barakuda skočí sama do lodi.

Učitelé tancující za studenty

I dospělí mají smysl pro humor. V následujícím videu můžete vidět, jak si učitelé z jedné americké školy udělali legraci ze svých studentů. Zatímco odpovídali na nějaké dotazy na kameru, profesoři za nimi začali tancovat. A někteří skutečně válí.

Psi mají talent

A na konec tu máme jednoho zvířecího borce. V britské verzi známé show s talenty se ukázal tento nadaný pejsek Pudsey, kterého jeho majitelka Ashleigh naučila dokonalé finálové vystoupení ve stylu Jamese Bonda. Umí tohle váš mazlíček?

Ohodnoťte tento článek!