CnewsTV: Nejvtipnější momenty z MS v hokeji 2012 [video]

0

Připravte se na novou pětici zajímavých videí v 49. dílu našeho seriálu.

 

Ovládání PC pohybem prstu

Co takhle ovládat počítač prsty? Ale ne dotykem, jen ukázáním. Že si to neumíte představit? Společnost Leap představila nový produkt ve tvaru malé krabičky, díky níž dokážete počítač intuitivně ovládat vaší dlaní a prsty. Firma přijímá předobjednávky, pořídit si jej můžete za 70 dolarů.

MS v hokeji 2012

Mistrovství světa v hokeji 2012 skončilo a dosáhli jsme aspoň na bronzovou medaili. Podívejte se na kuriozity a vtipné perličky, které jste v letošním ročníku mohli vidět. Nebude chybět rozbitá kamera, pády nebo grimasy moderátorů.

Šokující iluze

A nyní potrápíme vaše smysly. Na následujícím videu vedle sebe uvidíte mnoho různých celebrit. Dívejte se očima na vyznačený křížek uprostřed a známé osobnosti se změní k nepoznání na nevzhledná monstra. Obrázky nejsou upravovány, to jen vaše oči zveličují rozdíly mezi oběma tvářemi.

Reklama na Budweiser

Přes 6 milionů zhlédnutí má na kontě reklama na pivo Budweiser, která není vůbec obyčejná. Nechybí napětí, Steven Seagal a zápasník Amando Silva. Profesionální soutěž v MMA Ultimate Fight Championship přichází.

Kouzelné surikaty

Surikaty jsou malá zvířátka, která žijí v Africe. Aby byl jejich život zaznamenán co nejautentičtěji, přírodovědci zpracovávající dokument BBC Planet Earth Live je sledovali a snažili se k nim začlenit, což se jim podařilo. Malé surikaty si z lidí udělaly takovou malou rozhlednu.

CnewsTV: Nejvtipnější momenty z MS v hokeji 2012

Ohodnoťte tento článek!