CnewsTV: nepovedené záběry z MS v hokeji [video]

0

Dnešním dnem startujeme nový seriál, ve kterém vám každý týden přineseme několik videí, která nás v poslední době zaujala. Témata nejsou čistě o počítačích, těch už stejně máte po náročném týdnu hodně. Snad se vám dnešní výběr bude líbit. Nejsou všechna úplně nová, příště se ale polepšíme. Fakt.

Reklama na Angry Birds od T-Mobile

Naštvaní ptáci jsou dnes všude. Beztak je máte všichni na svém smartphonu, hrát můžete i v prohlížeči nebo speciální hře pro Windows. Aby společnost T-Mobile nalákala ještě více zákazníků na tuto hru, vytvořila skvělou simulaci hry v opravdovém světě. Prostě ptákovina.

Jak urychlit každodenní činnosti

Také vás unavují každodenní aktivity, kterým se prostě nedá vyhnout? Myslíte si, že tyto činnosti provádíte efektivním způsobem? Po zhlédnutí následujícího videa jistě změníte svůj přístup. Zjistíte například neokoukaný způsob poskládání trička za dvě sekundy, jak oloupat uvařené vejce, jak zchladit plechovku za dvě minuty, nebo jak mrknutím oka zavázat tkaničky. Inspirujte se postupy, které vám mohou ušetřit cenné minuty každý den. Jen s tím parkováním automobilu to chce trochu cviku.

Babička má Facebook

Na Facebooku je čím dál, tím více lidí. Zpravidla se jedná o mladé jedince, kteří drží krok s dobou. V hudebním klipu od Raye Williama Johnsona se můžete vtipnou formou dozvědět, jak by dopadly vztahy s vašimi kamarády na zmíněné sociální síti, kdyby se do nich začala míchat vaše babička. Zazpívejte si veselou písničku a především se pobavte kreslenou babičkou ovládající internet.

MS v hokeji 2011 Slovensko – kuriozity na ČT4

Mistrovství světa v hokeji, které před pár týdny skončilo u našich sousedů na Slovensku, přilákalo mnoho televizních diváků. Jak by také ne, když se náš tým umístil na skvělém třetím místě. Se živými vstupy a přenosy jsou spojeny také humorné přebrepty a nepovedené záběry, které mají na svědomí reportéři z ČT4. Podívejte se na humorné video, kde si reportéři vtipně pletou slova nebo se plně nechávají unést zápasem.

Poslední část Harryho Pottera již brzy v kinech

Již za měsíc bude definitivně ukončen příběh o mladém kouzelníkovi jménem Harry Potter. Mladý čaroděj se vyvíjel, rostl a učil se novým věcem za přítomnosti svých kamarádů Rona a Hermiony. Poslední sedmý díl HP byl rozdělen na dvě části. Jak to nakonec dopadne s Voldemortem a školou v Bradavicích? Poslední část Harryho se na plátnech kin objeví 14. července 2011. Zatím si vychutnejte oficiální trailer z filmu.

Ohodnoťte tento článek!