CnewsTV: Nokia dělá z uživatelů iPhonu zombíky [video]

0

Vítejte zpět u našeho pravidelného seriálu. 105. díl a s ním pět nových videí napříč internetem.

 

Nokia dělá z uživatelů iPhonu zombíky

Bílé tváře, oči bez jiskry a mrtvolný pohled. Přesně takovým způsobem ztvárňuje finská Nokia uživatele chytrých telefonů Apple iPhone ve své nové reklamě na telefon Nokia Lumia 925. S ní prý máte možnost fotit ostré fotografie i bez použití blesku, který z vás udělá jednoho ze zombíků.

10 sázek, které zaručeně vyhrajete

Další várka nových triků, které se vám mohou hodit, pokud se rádi sázíte. Abyste mohli vaše přátele a známé obrat o pár drobných, budete k tomu potřebovat několik běžných předmětů, jako jsou skleničky nebo nože. Když znáte řešení, úkoly jsou snadné. Ale zvládnou je vyřešit také vaši známí?

Parkování na střeše

Léto je jako dělané na projížďky na kole po přírodě. Mnoho lidí však nemá za domem odpovídající trasu, a proto se k ní musí nejdříve dopravit automobilem. Také vás nebaví zvedat těžké kolo na střechu vozu? Podívejte se na jednoduché řešení, které vám předvede profesionální cyklista Peter Sagan ze Slovenska.

Levitace u autobusu

Společnosti Pepsi Max a Dynamo spojili své síly v nové kampani, která chce lidem svět přiblížit ze zcela nového pohledu. Součástí akce byla levitace mladého muže vedle londýnského červeného autobusu, což mohli sledovat náhodní přihlížející. Docela jednoduchý trik, který však vypadá velice efektivně.

Jízda v Rusku

A na konec tu máme trochu vtipný a trochu nebezpečný sestřih videí, která pocházejí z Ruska. Na následujících autentických záběrech jsou zachyceni lidé, kteří byli opravdu blízko smrti či vážnému zranění. Stačilo být o chvilku dříve nebo později na stejném místě a mohli se stát obětí automobilové nehody.

Ohodnoťte tento článek!