CnewsTV: odstraňte z fotky cizí lidi na jedno kliknutí [video]

0

Třicátý pátý díl našeho seriálu, se kterým se ve světě videí neztratíte.

Vyčištěná fotka

Firma Scalado přišla se zajímavou technologií. Už se nemusíte fotit s ostatními cizími lidmi, po zachycení snímku chvilku stačí chvíli počkat a označit nepotřebné objekty, které se vám na obrázek připletly. Fotoaparát pak zvolené objekty odstraní. Můžete mít hezčí fotografie a s menší námahou. Více firma ukáže na konci února na veletrhu MWC.

Největší zhoupnutí na laně

Připravte se na adrenalinový zážitek, který vám přináší následující video. Uvidíte četné záběry pořízené při seskocích nadšenců z velké skály u města Moab v americkém Utahu, která má tvar obrovského prstence. Perfektní klip doplněný chytlavou hudbou, který vás jistě ohromí.

Uctění památky Whitney Houston

Na počest slavné zpěvačky a částečně také herečky Whitney Houston, která zemřela 11. února 2012, vytvořili v Dubaji světelnou show ze synchronizovaných fontán. Na její hit I Will Always Love You bylo sestaveno dojemné představení.

Skupina OK Go hraje song díky Chevroletu

Trochu veselejší je následující hudební počin skupiny OK Go, který si vysloužil přes 14 milionů zhlédnutí. Video bylo natočeno v poušti v Los Angeles ve spoluprácí s firmou Chevrolet, jejíž vůz se stal hlavním hudebním nástrojem pro píseň Needing/Getting. Příprava trvala 4 měsíce a natáčení probíhalo 4 dny.

Vydra si hraje s kusy ledu

Mrazivé počasí sice lidem nesvědčí, ale aspoň některým zvířatům dělá radost. Ošetřovatelé z Aquaria ve Vancouveru se snaží vydrám zpestřit způsob získávání potravy. Podívejte se, jak si roztomilá vydra hraje s kusem ledu, v němž je zamrzlé její jídlo.

Ohodnoťte tento článek!