CnewsTV: Parkování s opilými fanoušky fotbalu [video]

0

56. díl našeho seriálu je připraven. Užijte si pětici zajímavých videí, která se šíří internetem.

 

Vojenská verze Call Me Maybe

Písnička Call Me Maybe zpěvačky Carly Rae Jepsen vyvolala na internetu doslova poprask. Objevují se nové a nové předělávky této písničky, jedna lepší než druhá. Podívejte se na verzi, kterou si připravili američtí vojáci. Nechybí vojenská technika, precizní organizace, dokonalá choreografie a drobné vtípky vycházející z textu. Určitě má něco do sebe.

Parkování s opilými fanoušky fotbalu

Když se žena ve svém strašně velkém automobilu snaží zaparkovat na proklatě malé místo přímo před opilými německými fanoušky fotbalu, je na co se dívat. Na povzbuzování ubohé ženy si dali opravdu záležet. Skandování a pískání se nakonec změnilo v nadšené ovace, když došlo k úspěšnému zaparkování auta.

Reklama na Fiat

Nová generace automobilu Fiat 500 italské automobilky je nyní k prodeji také v USA. Pro tuto příležitost si Fiat připravil novou originální reklamu, která ukazuje, jak se vozidla do Spojených států dostala. Určitě to však doma nezkoušejte.

Nejšťastnější muž v Rusku

Řidiči v Rusku nejsou moc ohleduplní. Tam se opravdu vyplatí mít v autě malou kameru, která v případě vážné dopravní nehody dosvědčí vaši nevinu. Přesvědčte se sami na následujícím videu, v němž bezohledný řidič nečekaně vjede ostatním do cesty. Očekávaná srážka skončí na místní pumpě před zraky zákazníků. Jen zázrakem vyvázne právě tankující muž bez zranění.

Škeble pojídající sůl

Chystáte se na dovolenou? Prohlédněte si živou škebli dříve, než na vás vykoukne někde v moři. Stačí si ji dát na stůl, všude kolem poházet sůl a jen se dívat. Škeble bude svou nohou sůl ze stolu „olizovat“. Vypadá to, že sůl pojídá, ale ve skutečnosti se jen snaží dostat pryč.

Ohodnoťte tento článek!