CnewsTV: Plechovka Pepsi zdarma za like [video]

0

Váš pravidelný seriál je zpět, aby vám s 102. dílem přinesl pět nových zajímavých videí napříč internetem.

 

Jak se točily debilní kecy ViralBrothers ze školy

Abyste si uměli představit natáčení debilních keců z nového pohledu, Čeněk a Erik alias ViralBrothers zveřejnili video z jejich posledního natáčení debilních keců učitelek, které probíhalo na základní škole. Kluci měli těžké se ubránit velkému náporu žáků, jež o přestávce vtrhli přímo do třídy. Z natáčení se rázem stala taková malá autogramiáda.

Plechovka Pepsi zdarma za like

Společnost Pepsi si vymyslela novou reklamní kampaň, kterou chtěla zacílit přímo na mladé lidi, kteří se vyžívají v sociálních sítích. Vytvořila automat, který plechovku nevydá za peníze, ale za olajkování stránky Pepsi na Facebooku. Automat měl premiéru na koncertu Beyoncé a lidem se moc líbil.

Cvičení s míčem

Na internetu se objevilo video mladičké gymnastky Boyanka Angelové. Tato osmnáctiletá slečna se v roce 2008 účastnila mistrovství Evropy v Turíně a předvedla zde úžasnou sestavu bez jediné chybičky. Dívka cvičila s míčem a předváděla dechberoucí cviky, které by mnoho lidí nedokázalo.

Proč to mají leváci těžké

Jestli jste levák, život se s vámi příliš nemazlí. Některé předměty jsou určené pouze většinové skupině, tedy pravákům. Podívejte se na video, které demonstruje činnosti, které jsou pro leváka těžké. Například otevírání konzervy nebo stříhání papíru. Nůžky pro leváky se sice dají sehnat, ale ta cena. Napadají vás další příklady, kde má levák smůlu?

Králík si dává koupel

Králíček Cloody se šel koupat. A to doslova. Jak ho jeho majitelka dala do umyvadla plného vody, tak trochu se zasnil a užíval si horkou lázeň. Králík je jako v transu, že se ani nehne. Nejedná se o žádný trik, je skutečně živý.

Ohodnoťte tento článek!