CnewsTV: Plně automatizovaný pokoj [video]

0

Již šestačtyřicátý díl seriálu, v němž vám odhalujeme ta nejlepší videa na internetu za poslední týden.

 

Automatizovaný pokoj

Kdo by netoužil po plně automatizovaném pokoji na vysokoškolské koleji. Jeden student kalifornské univerzity Berkeley si za tři měsíce a několik stovek dolarů vytvořil plně automatizovaný pokoj, který pojmenoval BRAD (Berkeley Ridiculously Automated Room). Ovládat se dá pomocí zvukových povelů, přes mobil, tablet nebo počítač a umí rozpoznat několik režimů pro pořádání party, na spaní nebo na učení.

Video puzzle

Vytvořit si vlastní triky s několika iPhony není vůbec jednoduché. Vyžaduje to hodně příprav, velké odhodlání a v prvé řadě precizní práci na koordinaci pohybů. Podívejte se na pokus číslo 238 jedné nadšené skupiny lidí, která si vytvořila své vlastní originální video se čtyřmi mobily iPhone. Doporučuji zhlédnout také video z natáčení.

Přestěhování stromu

Víte, jak se dá elegantně přesadit strom? Nevíte? Nevím, jak v České republice, ale v Americe na to mají speciální auto, které dokáže strom přesadit i s hlínou. Stačí si vybrat strom, zvednout jej pomocí speciálního hydraulického systému a odvézt jinam do připravené díry v zemi. Důmyslné, že?

Amerika má talent

Tak jako u nás, také v Americe poběží několikátá řada pořadu s talenty. Na internetu se objevila vtipná reklama na právě pořádaný konkurz do této show, kterou za jeden týden vidělo už přes pět miliónů lidí. Nezapomeňte, jde o milion dolarů. Pokud máte jedinečný talent na cokoliv, porotci ho poznají.

Lvice se snaží sníst dítě

Video, které se v posledních dnech stalo hitem. Matka nechala své dítě sedět před výběhem lvů v oregonské ZOO. Jejího potomka v černobílé mikině si hned všimla hladová lvice, ve které se zřejmě probudily zvířecí pudy. Dítě převlečené za malou zebru se snažila přes sklo „zuby drápy“ sníst.

Ohodnoťte tento článek!