CnewsTV: Rekord v nejtěsnějším podélném parkování [video]

0

92. díl našeho seriálu je připraven, aby vás pobavil i ohromil pěti vybranými videi.

Papír tabletem nenahradíš

Přesně takto by se dala nazvat povedená reklama na toaletní papír, která ukazuje život obyčejné rodiny. Muž, který je technicky založen, neustále ukazuje své manželce, jak nahradit práci s papírem moderním zařízením. Na poznámky je tablet skvělý, na hraní sudoku nebo na čtení taktéž, ale počkejte si na poslední scénu na toaletě. V té je papír prostě nenahraditelný.

Rekord v nejtěsnějším podélném parkování

Opravdu úctyhodný rekord se podařil dvěma bratrům z Anglie. Oba dva totiž pokořili rekord v zaparkování automobilu do co nejmenšího parkovacího stání. Stávající rekord zaparkování automobilu byl do prázdného místa, které bylo pouze o čtrnáct centimetrů delší než délka vozu. Rekord v Guinnessově knize rekordů je nyní přepsán dvěma bratry Johnem a Alastairem Moffatovými na 13,1 centimetru.

Robopes zvedá a odhazuje těžké předměty

Společnost Boston Dynamics se zabývá vývojem nejrůznějších robotů, kteří se chovají jako živí. Na svědomí má mimo jiné také robotického psa. Firma na internetu zveřejnila další experimentální video tzv. BigDog robota, který dokáže zvedat těžké předměty a využít sílu svého elektronického těla pro jejich odhození.

Golfový úder ze stromu

Nepříjemná situace se stala golfistovi Sergio Garciovi na turnaji Arnold Palmer Invitational. Jeho golfový míček skončil na stromě. Nechtěl dostat trestnou ránu, a proto se rozhodl míček odpálit ze stromu. Vyšplhal na strom a jednou rukou míček odpálil. Nakonec však byl turnaj odložen kvůli blížící se bouřky a Garcia se z něj odhlásil.

Mládě žirafy poprvé na nohách

Matka příroda dokáže divy. Pokud jste ještě neviděli čerstvě narozené žirafí mládě, tak nyní máte možnost. V americkém útulku LEO Zoological Conservation Center se žirafě Rothschildově narodil potomek. Po porodu se musí malá žirafa postavit na své nohy, aby mohla sát mateřské mléko. Podívejte se na unikátní záběry, na nichž se malá žirafka poprvé pokouší vstát.

Ohodnoťte tento článek!