CnewsTV: roboti hrají melodii z James Bonda [video]

0

Nový třicátý sedmý díl seriálu, který odkrývá čerstvou nabídku nejlepších videí.

Koncept iPadu 3

Zajímavé video, které názorně demonstruje příští generaci zařízení Apple iPad. Koncept iPadu 3 má mít Retina displej po celé ploše přístroje. Rozměr obrazovky lze pomocí skrytých magnetů rozšířit připojením dalšího totožného tabletu. Nová generace nabídne nové funkce i možnosti hraní her. Uvidíme, jak bude iPad 3 vypadat doopravdy.

Komix ve skutečném životě

Jak by vypadal svět, v němž jsou všechny nálady ztvárněny komixovými obličeji? Odpověď na tuto otázku naleznete v dalším videu. Smutek, vztek či nadšení je na tvářích přehnaně zveličen přesně tak, jak to můžete vidět v komixech.

Roboti hrají Jamese Bonda

Univerzita v Pensylvánii je jedna z nejstarších amerických univerzit, která provádí inovativní robotické výzkumy na světě. Tito létající čtyřmotoroví roboti jsou zcela autonomní, nejsou řízeni lidmi, ale počítačovým programem. Podle instrukcí jsou schopni zahrát třeba ústřední skladbu z filmu James Bond. Ani různé druhy nástrojů jim nedělají problém.

Rekordní hod vlaštovkou

Světový rekord v hodu papírovou vlaštovkou si nyní do Guinessovy knihy rekordů zapsal nový rekordman Joe Ayoob. Joe dokázal hodit vlaštovku v kalifornském hangáru McCallean do vzdálenosti 70 metrů. Překonal tak dosavadního šampiona Stephena Kreigera, který v roce 2003 doletěl za hranici 63 metrů.

Driftování na trojkolce

Partička nadšených mladíků si vyrobila originální trojkolky sloužící především pro driftování na silnici. Své efektní triky natočili a z nich sestříhali povedené video, ze kterého sálá adrenalin, rychlost a preciznost jízdy. Prohlédněte si jejich dovádění na vozovce.

Kočka hraje skořápky

A nakonec ještě bonusové video ze světa zvířátek. Dnešní zvířecí hvězdou se stala obyčejná kočka, která dokáže velice zaujatě hrát klasickou hru skořápky. Ve hře jsou tři skořápky, které se v každém tahu zamíchají, a kočka má uhodnout, pod kterou z nich něco je. Ve většině případů se rozhodla správně.

Ohodnoťte tento článek!