CnewsTV: Rocková skupina plná robotů hraje Motörhead [video]

0

81. díl našeho seriálu je zde a s ním vybraná pětice videí, které musíte vidět.

 

Novoroční ohňostroj v Londýně

Je tu nový rok 2013, který byl na celém světě zahájen mohutnými ohňostroji. Podívejte se na jeden z těch největších, který byl k vidění v Londýně. Tisíce návštěvníků si mohly za hudebního doprovodu vychutnat opravdovou show ve velkém stylu. Nyní se na ni můžete podívat v HD rozlišení u vás doma.

Rok 2012 ve 4 minutách

Přesně o tom pojednává následující video, které má na svědomí blogger Ryan James Yezak. Většina nejdůležitějších událostí, které se za uplynulý rok staly a poznamenaly nejen Spojené státy americké. Nechybí letní olympijské hry v Londýně nebo skok Felixe Baumgartnera. Tyto i další zásadní momenty, které se vešly do čtyřminutového videa.

Zahrajte si hru Fruit Ninja nožem

Znáte hru Fruit Ninja? Pokud ano, můžete si vyzkoušet takové malé vylepšení. Stačí mít kvalitní nůž a mobilní telefon s ochranným sklem Gorilla Glass. Jak můžete vidět na videu, na telefonu Nokia Lumia 920 je to snadné a rázem budete mít ze hry jiný pocit.

Kompilace lidských selhání 2012

Nezdary nejsou vždy cílem k úsměvu. V následující kompilaci uvidíte však mnoho různých nehod a extrémních výkonů, které se objevily na internetu v roce 2012 a které vybízí k zasmání. Podívejte se na ty nejlepší z nich v devítiminutovém sestřihu.

Rocková skupina plná robotů hraje Motörhead

Naskýtá se vám ojedinělý pohled na skutečně drsnou rockovou kapelu, jejíž členy jsou roboti. Na jejich tvářích neuvidíte ani letmý náznak emocí. Zaposlouchejte se do písničky Ace of Spades od legendární skupiny Motörhead.

Ohodnoťte tento článek!