CnewsTV: Roj meteoritů dopadl do Ruska [video]

0

S  86. dílem našeho seriálu se ve světě internetových videí neztratíte. Nová pětka je připravena.

 

Roj meteoritů dopadl do Ruska

V pátek tento týden v Rusku došlo k sérii explozí na obloze. Tato podívaná byla způsobena pádem roje meteoritů. Několik stovek lidí bylo zraněno. Podle svědků se domy otřásaly, okenní tabulky praskaly a mobilní telefony přestaly fungovat. Incident, který nikdo nečekal. Meteority nebyly velké, ale každý vážil deset tun.

Skokani po sezóně

T-Mobile si připravil novou sérii videí se Zadarem a jeho skokany, kteří nyní mají už po sezóně. Proto si chtějí náležitě odpočinout a nabrat nové síly nejrůznějšími způsoby. Jedna z reklam ukazuje, jak se správně relaxuje v perličkové lázni. T-Mobile pustil internet plným proudem. Tak pozor, ať vám nestáhne trenky.

Pád helikoptéry v Top Gearu

Známý televizní pořad Top Gear existuje také v korejské verzi. Součástí show jsou neotřelé testy a nejrůznější výzvy. V tomto závodě proti sobě byli Kim Jin Pyo v automobilu Corvette ZR1 a pilot helikoptéry AH1 Cobra. Vše probíhalo bez problému. Po skončení soutěže však vrtulník nezvládl otáčecí manévr a zřítil se k zemi. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Někdy se nechcete připálit

Tak zní motto v reklamě na sandwich s treskou a zeleninou firmy Carl’s Jr. and Hardee’s. Tak chutná právě tato pochoutka. Reklama sice není příliš zajímavá, ale určitě potěší oko jakéhokoliv muže. Hlavně abyste nedopadli jako mladík na konci reklamy.

Kozy a ovce ječí jako lidé

Všechna zvířata nejsou stejná. To dosvědčuje také následující sestřih. V něm uvidíte kozy a ovce, které nevydávají zvuky, jaké bychom od nich očekávali. Připravte se na povyk připomínající spíše lidský řev než zvířecí. Hrdinové tohoto videa se určitě spolu nedomluvili.

Ohodnoťte tento článek!