CnewsTV: senzační optické klamy [video]

0

Skvělý třicátý díl našeho seriálu s vybranými videi vás určitě zvedne ze židle.

Dokonale nenápadný zloděj

Na internetu se objevilo perfektní video představující reklamu na nejtenčí televizi na světě od společnosti LG. Podívejte se, že muž na videu má něco za lubem, ale že neuhádnete, proč se tak divně prochází po obchodě? Jak vyjde z obchodu ven, tak budete mít jasno.

Reklama na vysavač

A když jsme zabrousili do odvětví reklam, tak pro vás máme ještě jednu vynikající reklamu, která má jednoduchý nápad, ale je velmi výstižná. Na první pohled to vypadá, že je reklama spíše pro pány, ale abyste se na konci videa nezděsili, když focení překrásné modelky skončí.

Senzační optické klamy

Největší problém pro každého člověka je, když ho zradí jeho zrak. Jak se pak můžete spolehnout na to, co vidíte? Přesvědčte se také na vlastní oči, že zřetelně jasné informace se mohou v okamžiku změnit k nepoznání. Nová řada optických klamů je připravena, budete jen zírat, co všechno vám vaše oči tají.

Pneumatiky bez vzduchu

Pro všechny neznalce jiných technologií pro výrobu pneumatik představujeme názornou ukázku bezvzduchových pneumatik. Na konceptech pracuje například firma Michelin nebo Bridgestone. Tato možnost již nachází praktické využití, jak u vojenských automobilů Hummer, tak pro lunární vozidla.

Klouzající vrána

To byste neřekli, že některá zvířátka se umí chovat podobně jako lidé. Jedna vrána z Ruska se rozhodla zpestřit si volný čas a s plastovým kroužkem si vytvořila svou vlastní sjezdovku na střeše. Očividně jí to i bavilo, protože svůj výjimečný sjezd několikrát zopakovala.

Ohodnoťte tento článek!