CnewsTV: Souboj Spocků: Zachary Quinto vs. Leonard Nimoy [video]

0

Užijte si pět pečlivě vybraných videí, která nás v posledním týdnu zaujala na internetu.

 

Pro maminky ke Dni matek

Google si připravil pro všechny maminky na celém světě dojemné video k příležitosti Dne matek. V České republice se slaví druhou květnovou neděli, letos tedy připadá na 12. květen. Nezapomeňte ani vy na svou maminku a překvapte ji milým dárkem, ať již to bude pouze přání, květina nebo jen slova „mami, díky“. Vaše maminka si to určitě zaslouží. Tipy na dárky najdete na stránce g.co/mom.

Samsung Galaxy S4

Nejnovější phablet od Samsungu se začal prodávat, a tak je čas na reklamu, která ukáže, jakými novými vlastnostmi je smartphone Samsung Galaxy S4 obdařen. Zákazníci, kteří využívají konkurenční zařízení, budou určitě hodně přemýšlet, pokud si budou chtít pořídit nový mobilní telefon.

Originální žádost o ruku

A nyní něco z českých luhů a hájů. Odvaha se cení. To si zřejmě řekl slovenský student Daniel, který se odhodlal originálním způsobem požádat o ruku svou vyvolenou Zuzku z Brna. Podívejte se na neskutečně romantické video celé přípravy, které se dokáže vyrovnat i podobným zahraničním nápadům.

Souboj Spocků: Zachary Quinto vs. Leonard Nimoy

Do kin brzy vtrhne další film Star Trek, který se kromě nového zpracování s moderními efekty může pyšnit také jiným hereckým obsazením. Mnoho světových značek chce této příležitosti využít a vytváří nejrůznější reklamy na toto téma. Po Asusu se přidává také automobilka Audi, která ve své reklamě nechává soupeřit dvě generace protagonistů postavy Spocka ze jmenovaného filmu. Zachary Quinto v Audi a Leonard Nimoy v Mercedesu. Kdo asi zvítězí v náročné výzvě.

Balancování s pírkem

A nakonec pro vás máme další objevený talent. Dvaapadesátiletá žena Miyoko Shida Rigolo ukázala všem své umění v talentové soutěži. Skvělou koordinací pohybů dokázala balancovat s peříčkem na větvích, které postupně přidávala. Nakonec celou poskládanou konstrukci zvedla do prostoru a opřela ji o poslední větev. Opravdu neskutečné vystoupení, při kterém se tají dech.

Ohodnoťte tento článek!