CnewsTV: Svišti jako Svišti – Kotek a Pavlásek jako skauti [video]

0

108. díl našeho pravidelného seriálu je zde a to znamená pět nových povedených videí.

 

Svišti jako Svišti – Vojta Kotek a Lukáš Pavlásek jako skauti

T-Mobile pokračuje ve své reklamní kampani. Skokani jsou nahrazeni skauty. V reklamě hrají Vojta Kotek alias Krtek a Lukáš Pavlásek alias Puštík. V prvním příběhu se dozvíte, do jaké šlamastiky se Puštík dostane, když bude podvádět při získání bobříka orientace.

Skvělé taneční číslo v X Factoru

Neskutečnou podívanou předvedl v americké talentové soutěži osmatřicetiletý Kenichi Ebina. Pro porotu si připravil taneční kreace ve stylu Matrixu. Nejprve to vypadalo, že si Kenichi dělá z poroty legraci, jeho jednoduchým krokům nevěnovali příliš pozornost, dokud to muž nerozbalil naplno. Pohyby jako z jiného světa, které si zaslouží obdiv.

Pád člověka z 2. patra jako vtípek

Jestli si potrpíte na černý humor, tento vtípek vám bude jistě po chuti. Další video bylo inspirováno novým filmem U.R.N.A., v němž je scéna, kde dvě osoby spadnou volným pádem z budovy přímo na ulici, aniž by se jim cokoliv stalo. Podobná scéna posloužila jako takový malý žert na nic netušící lidi, kteří byli vybráni pro natočení spotu do televize.

Jak vytvořit létající auto?

Čínská automobilová společnost Jianghuai Automobile Company (JAC Motors), o které se v České republice moc nemluví, je známá kopírováním designů cizích značek. V reklamě na nový automobil JAC J3 se pokusila zaujmout nápadem na stvoření „Flying Car“ – létajícího auta.

Napínavý skok želvy

Skutečný příběh, originální obsah a živá želva. Video plné emocí a adrenalinu. Jak dopadne odvážný želví skok do jezírka? Bude želva překvapená nebo to byl její záměr? Video bylo doplněno o napínavou epickou hudbu.

Ohodnoťte tento článek!