CnewsTV: Takhle vypadá ruská ruleta s vejci [video]

0

Prázdniny sice začaly, ale náš seriál je tu stále s vámi. Je tu 53. díl a s ním pět nejzajímavějších videí za poslední týden.

 

Ruská ruleta s vejci

Klasickou ruskou ruletu zná každý. Ve městě Lincolnshire uspořádali světový šampionát, který ruskou ruletu upravil do méně nebezpečné formy. Každý z dvojice si vybere jedno z vajíček a musí si jej rozbít o čelo. Vtip je v tom, že pouze jedno z nabízených vajec je natvrdo. Je tedy jasné, že kdo si ho vybere, je o krok blíže k vítězství.

Reklama na boty Nike

Netradiční reklamu naživo předvedl v Los Angeles basketbalista Jus Fly. S revolučními teniskami Nike Hyperdunk+ udělal přemet. Než dopadl na nohy, tak uchopil míč, vyskočil vysoko nad zem a nakonec bravurně zavěsil koš. To se tak často nevidí.

Super Mario 3D obraz

Máte rádi tuto klasickou hru? Inspirujte se následujícím videem, v němž mladík vytvořil dokonalý 3D obraz postavičky nakreslený obyčejnou křídou. Každý tah pečlivě spočítal, změřil a na výsledné dílo se můžete podívat. Video je samozřejmě podkresleno písní typickou pro tuto skákačku.

Netypický Batman

V kinech se má brzy objevit další díl Temného rytíře. Batman má spoustu obdivovatelů, ale někteří jsou spíše pro smích. Na záběrech uvidíte muže převlečeného za Batmana, který běží ulicemi na své improvizované motorce. Takového hrdinu opravdu nepotřebujeme.

Létající muž

Na posledním videu můžete vidět létajícího muže jménem Yves Rossy. Nasedá na helikoptéru s obrovskými křídly, které jsou vybaveny čtyřmi motory, aby se odpoutal od zemské přitažlivosti. Jakmile skočí z helikoptéry, naskytne se vám jedinečný pohled na létajícího muže, který si to šine v těsné blízkosti za letounem Breitling Douglas DC-3.

Ohodnoťte tento článek!