CnewsTV: Top 50 nejlepších virálů roku 2012 [video]

0

Je tu poslední pokračování seriálu v letošním roce. Devětasedmdesátý díl a pět nových videí.

TOP 50 nejlepších virálních videí roku 2012

WorldWideInterweb.com si dali tu práci a udělali žebříček padesáti videí, které měli na internetu v letošním roce největší sledovanost. Mnoho z nich jste mohli vidět také v našem seriálu. Kdo bude vítěz?

10 nejrychlejších supersportů

A nyní tu máme pár tipů na dárky pro nadcházející Vánoce. Pravda, budete si muset trochu více šetřit, ale nestojí vám to za jedno z těchto nádherných sportovních automobilů? Stačí si vybrat, který z deseti nejrychlejších supersportů světa vám padne do oka.

Ortodoxní kalendář

Nový rok je za dveřmi, a proto se na něj musíte připravit novým kalendářem. Podívejte se na video, které propaguje nový ortodoxní kalendář. Očekávejte neočekávatelné. Opravdu exkluzivní fotografie se skutečnými knězi. Kalendář seženete za deset eur.

Špatné předpoklady

Ne vždy je všechno takové, jak se na první pohled zdá. Dva šálky jsou stejně velké, nebo ne? A co ten obraz? Muž na video vás rychle vyvede z omylu. Naučte se do nového roku všechno prokouknout, aby vás už nic nepřekvapilo.

Orel unáší dítě

V americkém parku na vás číhají mnohá překvapení. Stačí, když máte malé dítě, které na chvíli nehlídáte, a může vám ho odnést orel. Nevěříte? Jedné rodince se to stalo, záznam mluví za vše. Později se však ukázalo, že video je hoax studentů, kteří jej vytvořili pro svůj projekt do školy.

Ohodnoťte tento článek!