CnewsTV: Už jste viděli domino z 10 000 iPhonů 5 [video]

0

Připravte se, protože jsou pro vás připravena nová videa. 96. díl našeho seriálu s pěti videi, která musíte vidět.

 

Domino z 10 000 iPhonů 5

Aatma Studio zveřejnilo na internetu záznam unikátního padajícího domina, které se skládalo pouze z mobilních telefonů iPhone 5. Bylo jich přesně deset tisíc. Video bylo vytvořeno studiem jako jejich představa o možné reklamě na iPhone 5 ve spojitosti s technologií NFC, díky níž je možné předat obsah obrazovky z jednoho iPhonu na druhý.

Mistryně ve skoku přes švihadlo

Dokonalá souhra pohybů. To vás napadne, jakmile uvidíte videoklip na první pohled křehké dívky jménem Adrienn Banhegyi. Tato žena je mistryní světa ve skoku přes švihadlo a členkou známého cirkusu Cirque du Soleil. Dokonce ji najdete i v Guinnessově knize rekordů.

Tančící batolata

Když se poprvé objevila reklama na minerální vodu Evian s tančícími dětmi, které jezdí na bruslích a tančí hip-hop, ihned se stala rozšířeným virálem. Po čtyřech letech jsou batolata zpět v plné síle s novou vtipnou reklamou, jež bude přinejmenším tak úspěšná jako ta první. Přes 35 milionů zhlédnutí za pár dní mluví za vše.

WC reklama na LG

LG si připravila reklamní kampaň pro opravdové muže. Na toaletách nainstalovala nové televize s prvotřídním obrazem, které pánům znemožnila vykonat svou potřebu. Myslíte si, že ji nemohli dokončit kvůli kvalitního obrazu nebo za to mohou okouzlující slečny, ať jsou vyobrazeny na jakékoliv obrazovce?

Rozkrájení melounu do 30 sekund

I když je ještě jaro, vysoké denní teploty nám připomínají spíše horké letní dny. V těchto dnech se rádi zchladíme zmrzlinou nebo čerstvým ovocem. Následující muž je mistrem v rychlém krájení vodního melounu na kostičky. Stačí pár sekund a dílo je hotovo. Zvládli byste to také?

Ohodnoťte tento článek!