CnewsTV: Vtípek – dívka z hororu děsí lidi ve výtahu [video]

0

Užijte si 75. díl našeho seriálu, který vám přináší pět nových zajímavých videí.

 

Vtípek – dívka z hororu děsí lidi ve výtahu

V posledním týdnu byla jedním z nejsledovanějších videí skrytá kamera. Netradiční žert pro brazilský televizní pořad The Silvio Santos show nadchnul miliony. Nic netušící lidé vstoupili do výtahu a začali se dít věci. Výtah se zastavil, zhaslo se světlo a v tento okamžik se do něj vplížila namaskovaná dívka. Jak se rozsvítilo, dívka začala pasažéry strašit jako v hororu.

Úžasné optické klamy

A je zde další video s optickými iluzemi. Na stole leží obyčejné věci, které se v malý moment stanou jen kusem papíru. Nevěříte? Přesvědčte se sami, že na stole vidíte trojrozměrné objekty na vlastní oči. Jen to poslední zvířátko je opravdu skutečné.

Jak třídí lahve v Rumunsku

Skupina rumunských zaměstnanců skladu má efektivní způsob, jak roztřídit prázdné lahve od piva. Jednu plnou paletu přepravek plných lahví mají roztříděnou do jediné minuty. To je opravdu neskutečná rychlost. Od hodiny zřejmě placeni nebudou.

Kompilace videí dívčích nezdarů

Nic proti něžnému ženskému pohlaví. Na internetu se objevila kompilace vtipných záběrů, v nichž dominují právě ženy. Někdy komické, někdy až výrazně nebezpečné situace, které přináší sám život, vás určitě pobaví. Užijte si celých deset minut videa.

Pingpongová kočka

Jste osamělí a nemáte nikoho do dvojice na hraní ping-pongu? Stačí vám šikovná kočka. Podívejte se, jak kočka zvládá hbitě odehrávat míčky svému soupeři. A někdy by to bylo dokonce i na bod. Už se rozhodně nebudete nudit.

Ohodnoťte tento článek!