CnewsTV: Zbytečný gadget od ThinkGeek [video]

0

Nová dávka 5 videí v 55. dílu našeho seriálu, které musíte vidět.

 

Zbytečný gadget od ThinkGeek

Svět je plný vymožeností a různých zařízení, bez nichž si neumíme představit život. To se však nedá říct o následujícím gadgetu, který je úplně na nic. Neužitečná krabice může pouze zkrátit čas svému majiteli, který rád přepíná tlačítko do zapnutého stavu. Krabička je tak „chytrá“, že po zapnutí tlačítko ihned přepne. Tuto zbytečnost můžete pořídit za 40 dolarů.

Where the Hell is Matt? 2012

Jak jsme vás již před více než půl rokem informovali, že Matt Harding připravuje nové video, tak nyní je na světě. Podívejte se na nové tančení kreace z celého světa. Jediný drobný rozdíl je ten, že Matt si nyní přisvojil tanečky ostatních národů, které se naopak on snaží napodobit. V sestřihu nechybí ani Praha nebo Bratislava.

Nečekaná nehoda

Někdy ani netušíte, že budete svědky něčeho neočekávaného. Tato situace se stala dvojici mladých lidí v Amsterdamu. Muž natáčel svého kamaráda na kameru, aby zachytil jeho triky na skateboardu, zatímco v pozadí spadla na autobus z jeřábu masivní část betonové konstrukce. Nikdy nevíte, co se může stát. Naštěstí se nikdo nezranil.

Vtípek s parukou

Nemáte rádi ohrané vtípky? Tak se podívejte na následující video. Muž jménem Jozaeh si ostříhal vlasy a udělal z nich vlastní paruku, kterou pak použil k napálení své rodiny a přátel, kteří jej znali pouze s dlouhými vlasy. Kamarádům namluvil, že se s nimi potřebuje natočit na video do vymyšleného projektu. Jak se dívali do kamery, tak si vždy nečekaně sundal paruku a na jejich reakce se můžete podívat.

Jak zvířata vidí svět

A nakonec pro vás máme video, které vám může přiblížit svět zvířat z trochu jiného pohledu. Na několika příkladech se dozvíte, jak určité předměty vnímá člověk a jak je vnímá konkrétní zvíře. Připadá vám bahno nechutné? Prase jej vidí jako skvělou vodní lázeň. Těšte se i na další srovnání.

Ohodnoťte tento článek!