CnewsTV: Zírejte hodinu na Samsung Galaxy S4 a bude váš [video]

0

Vítáme vás zpět u 101. dílu našeho seriálu s novými vybranými videi.

 

Zírejte hodinu na Samsung Galaxy S 4 a bude váš

Švýcarský operátor Swisscom si ve spolupráci se značkou Samsung připravil netradiční propagaci nového smartphonu Samsung Galaxy S 4. Telefon rozpozná, kdy se na něj člověk dívá, a proto operátor rozmístil na různá místa po světě reklamní billboardy, které vyzývají k této činnosti. Pokud se zvládne dotyčný na mobil dívat šedesát minut, dostane ho. Ale nic není zadarmo…

Debilní kecy učitelek

Na tohle jste určitě už nějakou dobu čekali. VitalBrothers dokončili další video ze série debilních keců, které se věnuje učitelkám. Jaké hlášky jsou pro ně typické? To možná víte nejlépe sami, a proto se pobavíte, když je uslyšíte od Erika Meldika a Čeňka Stýbla.

Nejnakažlivější vtip – zívání

Když se vás někdo snaží nachytat nebo zesměšnit, vždy se to dá tak trochu poznat. Tento dokonalý žertík však nemusí poznat vůbec nikdo a přece jej uděláte, aniž byste chtěli. Zívání je prostě nakažlivé podobně jako smích. Tak co? Zívnuli jste také při zhlédnutí tohoto videa?

Sydney žije barvami

V těchto dnech probíhá v australském Sydney velkolepý festival Vivid Sydney plný barev, světel a hudby. V rámci projektu Vivid Live se barvami a mappingem rozzářily mnohé budovy včetně známé budovy opery. Velkolepou show, která potrvá až do 10. Června, má na svědomí skupina The Spinifex Group.

Unikátní zvířecí přátelství

Psi a kočky se z principu nemohou mít rádi. Nebo to není pravda? Máme pro vás hned dva příklady, kdy se pes stal součástí života divoké kočkovité šelmy. Jako první se představuje pětiletý lev Bonedigger a sedmiletý jezevčík Milo, kteří se poznali ve zvířecím parku. Milo svému kamarádovi rád čistí jeho zuby. Dále se seznámíte s jaguárem a Jack Russell teriérem. Tento dokonalý pár také tráví veškerý čas společně.

Ohodnoťte tento článek!