CnewsTV: Živá želva na dálkové ovládaní [video]

0

Náš seriál je zpět. Již 99. díl vám přináší novou pětici videí, která nás v posledním týdnu zaujala.

 

Parkour Land Rover

Automobilka Land Rover vytvořila netradiční reklamu na své vozy. Zajímavostí je, že se v ní nevyskytne ani jeden automobil. Místo něj se po scéně prohání čtyři atleti, kteří předvádí schopnosti vozidel značky Land Rover po různě členitém terénu. Kola vozu prostě nezastaví žádná překážka.

Nový Old Spice

Zbrusu nová reklama na zcela nový gel na holení Old Spice, který vám přinese zbrusu nové pocity vašeho nového já. Reklama má samozřejmě nečekaný konec, jenž by mohl odhalit následující neobvyklé příběhy svalnatého černocha Old Spice.

Živá želva na dálkové ovládaní

V Koreji právě studují zařízení pro želvy, které z nich dělá potenciální špionážní nástroj. Vědci tvrdí, že jsou schopni ovládat chůzi živých želv připojením speciálního stínítka na jejich krunýř. Zvíře je pak schopné jít tam, kam mu člověk určí.

Kamarád pes

Pokud je něco méně než skutečný svět, je to v dnešní době opravdu hodně málo. Reklama Samsungu na nové monitory s autentickým obrazem mluví za vše. Už vám nebudou stačit pouhé náhražky. Takže který pejsek je lepší? Ten umělý nebo ten na monitoru?

Srna v autobuse

Někdy se člověk nestačí divit, co všechno se může stát, když fauna zkříží krok člověku. V americkém městě Johnstown se do autobusu nečekaně dostala srna. Prorazila čelní sklo a začala nekontrolovaně poskakovat kolem. Řidič nevěřícně zastavil, otevřel dveře a čekal, až splašená srna vyběhne ven.

Ohodnoťte tento článek!