Co na hodinky 10: PayPal, Santa Claus a dvojice elegantních ciferníků

0

PayPal

Dnešní první aplikací s nativní podporou chytrcýh hodinek Android Wear je celosvětově známá platební brána PayPal. Ta slouží především pro bezhotovostní placení na internetu a její podpora nechybí třeba ani u Steamu nebo zámořské verze Obchodu Play. Přímo na hodinkách si tak můžete zobrazit historii transakcí, stav kreditu na účtu a nechybí ani zobrazení kamenných obchodů v okolí, které platbu přes PayPal podporují. Těch ale v Česku příliš není.

Obchod Play

Co na hodinky 10

MathWear

Jestli máte rádi matematické hrátky a zároveň na zápěstí nosíte chytr hodinky s Android Wear, určitě si vyzkoušejte MathWear. Princip hry je takový, že na displeji hodinek se zobrazí čtveřice čísel. Přičemž jedno z nich dává součet zbylých tří a vaším úkolem ho co nejrychleji najít. Po správné odpovědi se dostanete do další úrovně, a když se netrefíte, hra končí. Hra je k dispozici zdarma, a pokud by vám hraní na hodinkách nevyhovovalo, můžete si ji spustit i na smartphonu.

Obchod Play

Co na hodinky 10

Google Santa Tracker

Jestli už androidí smartphone nějakou dobu máte, možná jste zaregistrovali, že Google vždy před Vánoci spouští sledování cesty Santa Clause napříč světem. To sice nemusíte pro naši kulturu úplně zajímavé, letošní aktualizace však přinesla i vlastní ciferník pro Android Wear a díky tomu můžete do vánočního hávu převléknout i své hodinky. Aplikace je k dispozici zdarma a najdete ji jako tradičně v Obchodu Play.

Obchod Play

Co na hodinky 10

Simplistic analog watch face

Druhým dnešním ciferníkem je Simplistic analog watch face. Cíferník je opět k dispozici zdarma, přitom však nabízí uživatelsky jednoduché přizpůsobení, které můžete jednoduše obsloužit i přímo z hodinek. Díky tomu můžete během pár vteřin změnit barevný nádech nebo vypnout vteřinovou ručičku. Jestli vám je tedy jednoduchý analogový styl blízký, určitě zkuste dát Simplistic analog watch face šanci, ostatně k dispozici je zdarma.

Obchod Play

Co na hodinky 10

Cadrans Mem

Poslední dnešní ciferník pravděpodobně ocení především lidé znalí internetového argotu. Pod ručičkami ukazující čas totiž můžete místo nudné textury nebo obrázku mít ikonické meme. Bohužel si ale nemůžete vytvořit vlastní a můžete si jen vybrat z předpřipravených v mobilní aplikaci. Každopádně nabídka je opravdu široká a na své by si měl přijít prakticky každý. I tento ciferník je k dispozici zdarma a najdete jej v Google Play.

Obchod Play

Co na hodinky 10

Ohodnoťte tento článek!