Co na hodinky 12: Ciferníky pro nový rok

0

Ultra Watch Face

Jestli hledáte komplexní ciferník, který vám na první pohled dá co možná nejvíce informací, Ultra Watch Face se jeví jako ideální volba. V základní verzi je ciferník zdarma a v této verzi ukáže krom aktuálního času v ručičkové a digitální podobě taky datum, stav baterie hodinek a smartphonu a také aktuální počasí.

K hlubšímu nastavení slouží mobilní aplikace, kde si můžete nastavit barvy a také odemknout placené  funkce, díky kterým se ciferník stane interaktivním, a v jeho rámci si můžete ještě přidat čtyři zástupce aplikací, díky kterým můžete přímo z ciferníku otevřít předem navolenou aplikaci. Prémiové funkce ale nejsou příliš drahé a za jejich odemčení vývojáři chtějí necelých 33 korun, což při přihlédnutí k funkcím není přehnaná částka.

Google Play

Co na hodinky 12

Kevin Tong Watch Face

Jestli na druhou stranu hledáte ciferník co možná nejvíce netradiční, Kevin Tong Watch Face by vám mohl vyhovovat. Z pohledu funkcí sice nabízí jen jednoduché zobrazení času, po stránce designu ale umí mnohem víc. Čas ukazuje hezky animovaná a zpracovaná řada robotů. Ti se můžou buď automaticky střídat, nebo si můžete vybrat jednoho stálého. Robot vám pak spolu s krátkou animací při rozsvícení displeje vždy zobrazí aktuální čas. Škoda jen, že všechna nastavení je nutné provádět pomocí mobilní aplikace a nevystačíte si tak jen s hodinkami.

Google Play

Co na hodinky 12

Y-3 Watch Face

Třetím dnešním ciferníkem je Y-3 Watch Face od Adidas. Ten se také zaměřuje „jen“ na prosté zobrazování času. Opět se však snaží o co možná nejpovedenější designovou stránku a jestli máte rádi jednoduché vzhledové rysy, tohle by mohlo být něco pro vás. Ciferník je navíc k dispozici zdarma a za krátké vyzkoušení nic nedáte.

Google Play

Co na hodinky 12

ASICS Watchface for Activity

Patříte mezi aktivní sportovce a na chytrých hodinkách chcete využívat především fitness funkce a monitorování vaši celodenní aktivity? Pak by se vám mohl líbit ciferník ASICS Watchface for Activity. Ten krom jednoduchého digitálního zobrazování času umí zobrazovat i vaši pohybovou aktivitu a porovnání s předchozím dnem. Ciferník je rovněž k dispozici zdarma.

Google Play

Co na hodinky 12

Zoe Jordan Watch Face

Vzhledově nejpovedenějším dnešním ciferníkem však bez pochyby je Zoe Jordan Watch Face. Jeho krásu si ale užijí především majitelé chytrých hodinek s tenkými okraji, a jestli vlastníte třeba LG G Watch R, designové kouzlo vám bude poněkud skryto. Ciferník nabízí hned několik verzí zobrazení času a na své by si měl přijít každý milovník minimalistického vzhledu. I tento ciferník je zdarma.

Google Play

Co na hodinky 12

Ohodnoťte tento článek!