Co na hodinky 16: Přehled financí, maily a tři ciferníky

0

Wallet

Wallet je notoricky známá aplikace pro spravování vašich financí. Díky napojení na Fio banku a příslibu, že se do klubu brzy přidají i další české peněžní domy, není snad lepší varianta pro zodpovědné střádaly.Co na hodinky 16

Wallet navíc nabízí i nativní aplikaci pro chytré hodinky s Android Wear. Samotná aplikace toho sice moc neumí a prakticky zvládá jen zaznamenávání příjmů a výdajů. Jde ale o to nejdůležitější, co bych od aplikace pro chytré hodinky očekával. Na druhou stranu by se určitě hodilo, kdybyste měli na zápěstí alespoň základní přehled o záznamech a aktuálním stavu na účtu. Aplikace je k dispozici zdarma pro omezený počet účtů, většině lidem by ale měla bohatě stačit.

Google Play

Mail for Android Wear

Druhou dnešní aplikací je jednoduchý mailový klient pro chytré hodinky. Google bohužel nic takového nenabízí nativně a tak zůstal velký prostor pro vývojáře třetích stran. Asi nejpovedenější je Mail for Android Wear, který nabízí prakticky vše, co byste si od mailového klienta představovali.

Co na hodinky 16

Součástí aplikace je dokonce také vlastní klávesnice, abyste nemuseli odpovědi na maily či nové zprávy diktovat hlasem. Vše to působí velmi povedeně. Jedinou kaňku na kráse bych viděl u neustálého vybízení k zakoupení plné verze, což je místo opravdu velmi otravné. Plná verze přitom není zrovna nejlevnější a vychází na téměř 84 korun českých.

Google Play

Moods of Norway

Velmi povedený artový ciferník je Moods of Norway. Ten v sobě skrývá ještě několik dalších motivů a všechny by měly vycházet z motivů severského Norska. Ciferník je navíc zdarma, což u podobně vyvedených ciferníků nebývá zrovna zvykem.

Co na hodinky 16

Google Play

Ying Yang Watch Face

Druhým dnešním ciferníkem je japonská klasika. Jestli máte rádi blízkovýchodní kulturu, může vás tenhle ciferník opravdu zaujmout. Sází na jednoduchý design, která však může působit trochu kýčově. Ciferník je však k dispozici zdarma a za jeho vyzkoušení nic nedáte.

Co na hodinky 16

Google Play

Mr.Time : Metallic

Dnešní poslední ciferník je určen pro uživatele milující klasiku. Vaše hodinky totiž převleče do klasického stylu a na první pohled de facto ani nejde poznat, že jde o hodinky s Android Wear. Tento ciferník však už není zdarma a vyjde vás na zhruba 25 korun českých.

Co na hodinky 16

Ohodnoťte tento článek!