Co na hodinky 17: Bezplatný speciál s dvěma aplikacemi a trojicí ciferníků

0

Hole19

První dnešní aplikací je Hole19. Ta cílí na fanoušky golfu, a protože tomuto sportu prakticky vůbec nerozumím, nebudu se do analýzy funkcí nijak zásadně pouštět. Ve zkratce jen shrnu, že hodinková aplikace je spárovaná s aplikací v mobilu a na hodinkách si tak můžete zapisovat, nakolik úderů jste jamku zahráli a podobně. Jestli golfu holdujete, určitě zkuste dát aplikaci šanci, v opačném případě vás nechá stejně jako mě klidným.

Co na hodinky 17

Google Play

Stocard

Druhá aplikace by už mohla zaujmout širší masu. Určitě to znáte, v peněžence máte hromadu věrnostních karet a přestáváte se v nich orientovat. Přesně proto existuje aplikace Stocard, která krom povedené mobilní aplikace nabízí také nativní aplikaci pro chytré hodinky. Už tak u pokladny nemusíte hledat správnou věrnostní kartu a místo toho stačí spustit aplikaci na hodinkách a z nich QR kód či jiný černobílý kód naskenovat. I tato aplikace je k dispozici zdarma a najdete ji v Google Play.

Co na hodinky 17

Google Play

Herr Schmidt Lite

Bezesporu velmi zajímavý ciferník je Herr Schmidt. Jestli máte rádi umělecké filmy a podobná díla, určitě dejte tomu ciferníku šanci. K dispozici je i placená varianta, která si však řekne o symbolických 30 korun. Bezplatná verze je stejně jako placená k mání v Google Play.

Co na hodinky 17

Google Play

Flash Clock

Netradičním je určitě i ciferník Flash Clok. Ten aktuální čas zobrazuje jen textem jež je zvýrazněný a okolo něj jsou automaticky generované různé textové řetězce. Mně přijde ciferník nepřehledný, je ale na vás, jestli mu dáte šanci. K dispozici je zdarma.

Co na hodinky 17

Google Play

Led Clock Watch Face

Posledním dnešním ciferníkem a zároveň i tipem i Led Clock Watch Face. Ten pro změnu hraje na sentimentální notu, kdy v módě byly první digitálky. Čas je zobrazen přehledně digitálně. Vteřinová ručička pak byla nahrazena tečkami okolo, které skvěle využívají kulatého ciferníku. Určitě by však nezaškodilo, kdyby tvůrci přidali širší možnost nastavením a šlo by třeba vypnout orientační tečky v úsporném módu, jež jsou třeba na LG G Watch R zbytečné. I tento ciferník je k dispozici zdarma v obchodu Google Play.

Co na hodinky 17

Google Play

Ohodnoťte tento článek!