Co na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkách

0

Weather Timeline

První aplikací v dnešním přehledu je velmi povedená appka pro předpověď počasí Weather Timeline. Krom skvělé mobilní verze, která plně respektuje nová pravidla Material Designu, nechybí ani podpora chytrých hodinek s Android Wear v podobě chytré karty.

 Co na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkáchCo na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkáchCo na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkách

Ta umí zobrazit aktuální počasí i s informacemi o síle větru či množství srážek. Na dalších kartách najdeme i předpověď pro následující hodiny a poslední karta nabízí přehled počasí v dalších dnech. Aplikace na hodinkách nabízí i jednoduché nastavení, které obsahuje správu zobrazovaných míst či nastavení aktualizačních intervalů. Weather Timeline ale není zdarma, cena se však zastavila na přijatelných dvaceti korunách.

Star Chart Wear

Na rozdíl od známé aplikace Google Sky Map umí Star Chart Wear spolupracovat s chytrými hodinkami s Android Wear. Na těch jednoduše zobrazí aktuální noční oblohu a nemusíte tak ani z kapsy vytahovat mobil. Aplikace je navíc k dispozici zdarma a není problém si ji vyzkoušet. Najdete ji v Obchodu Play.

Co na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkách

Angry Birds Aviator Watch Face

Máte rádi Angry Birds a zároveň vlastníte hodinky s Android Wear? Určitě zbystřete a vyzkoušejte oficiální ciferník od herního studia Rovio. Angry Birds Aviator je povedeným ciferníkem, který staví na známých motivech Angry Birds. Ciferník je k dispozici zdarma a opět jej najdete v Obchodu Play.

Co na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkáchCo na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkách

Weather Scenery

Další povedeným ciferníkem je Weather Scenery. Ten částečně staví na Material Designu a aktuálním počasí. To se použije pro pozadí a v dolní čtvrtině obrazovky pro změnu zobrazí aktuální teplotu a piktogram počasí. Ciferník je k dispozici zdarma ve zkušební verzi, placenou verzi najdete v Obchodu Play za zhruba třicet korun.

Co na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkáchCo na hodinky 2: Ciferník s Angry Birds a noční obloha na hodinkách

Wear.Webcam Watchface

Posledním dnešním typem je ciferník spolupracující s živými webovými kamerami. Obraz z nich použije jako pozadí za aktuální čas a datum. Mnohé potěší také podpora zaheslovaných IP kamer a formátů JPEG či MJPEG. Na druhou stranu však jde o placený ciferník a jeho cena není vzhledem k ostatním zrovna nízká. Pohybuje se těsně pod padesáti korunami a ciferník najdete v Obchodu Play.  

Ohodnoťte tento článek!