Colorful představil ručně barvenou iGame 660 Ti World Cyber Games Edition

0

Skutečně čtete správně, Colorful představil další bláznivou kartu. Tato společnost se experimenty a originalitou stává pomalu proslulá, protože již dříve uvedla grafickou kartu GTX 680 Kudan, ke které dodávala speciální barvy s nimiž si kdokoli mohl kartu obarvit k obrazu svému.

Uvedení další barevné novniky proběhne u příležitosti herního festivalu World Cyber Games a jako akronym se název toho svátku her dostal také do označení karty. Chladič iGame 660 Ti WCG Edition je ručně barvený, což ještě podtrhuje exkluzivitu karty. Nu posuďte sami, jestli se nejedná o skutečný originál.

Colorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition
Colorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition
Colorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition Colorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition Colorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition Colorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition

Kvůli živým barvám barev odpovídajícím schématu loga WCG bude leckomu připadat jako dětská hračka. Chladič vychází z modelu Shark Bionic a je doplněný velkými přídavnými pasivy, které jsou součástí tzv. „Air Kitu.“ K nim je dodáván i jeden přídavný ventilátor.

Hliníkové pasivy dodávané ke katě Měděná alternativa k základním pasivům

Velké pasivy, jenž jsou osazené na fotografované kartě, je možné vyměnit za původní žebrování z chladiče Shark Bionic, které je dodávané společně s kartou včetně menšího „Air Kitu.“ Pokud by se vám zdál chladič málo výkonný, je možné vyměnit jej za jeho měděnou variantu, kterou v balení najdete také. Jen je trochu škoda, že takto masivní chladič je využit u grafické karty s TDP 150 W.

Colorful iGame GTX 660 Ti WCG EditionColorful iGame GTX 660 Ti WCG EditionColorful iGame GTX 660 Ti WCG Edition

Upravený tištěný spoj karty nese 4+2fázovou napájecí kaskádu, které je napájena dvěma 6pinovými konektory. Oproti referenční verzi, jež nese 1 GB paměti, je karta vybavena 2 GB. Pomocí 192bitové sběrnice s pamětmi komunikuje čip GK104 se 1344 stream procesory. Frekvence iGame 660 Ti WCG Edition nebyly dosud zveřejněny.

 

Karta je především určena pro čínský trh, ale je možné, že se několik karet dostane také do Evropy. Cena karty zatím nebyla stanovena, ale s určitostí mohu říct, že se bude jednat o drahý špás.

Zdroj: MyDrivers

Ohodnoťte tento článek!