Computex 2010 – Mio má 7″ navigaci

0

Mio Technology, dceřinná firma MiTAC International Corporation, samozřejmě na veletrhu Computex nemohla chybět. Představila čtyři produkty, z nichž prvním je víceúčelová navigace V780 se 7“ displejem. Má vestavěný DVB-T tuner a funkce pro přehrávání HD médií, vedle navigování tak může fungovat jako kapesní televizor. Uvedena bude V780 nejprve na Tchaj-wanu, v dalších částech světa později.

Druhým kusem je Moov S600 řady Spirit s 5“ displejem a speciálním tlačítkem pro rychlé ukládání pozic a cestovní tras. Vybaven je AV konektory pro přehrávání obrazu a zvuku z kamery, DVD přehrávače nebo TV tuneru. Nabízí také SmartFind (vyhledávání podle klíčových slov), podporu Google Local Search/Explore Mode a navigační režim pro vyhledávání blízkých POI.


Zdroj: Mio

Představeným držákem do auta je Mio GPS Car Kit s vestavěným GPS přijímačem. Ten je schopen využít iPhone nebo iPhone Touch jako terminál a také zařízení dobíjet. Integrován má i reproduktor se zesilovačem pro hlasovou navigaci.

Na závěr byl představeny také samostatné mapové podklady Spirit na MicroSD paměťové kartě. Využitelné jsou smartphony s operačním systémem Android 2.1 a vyšším.

Zdroj: Tisková zpráva Mio

Ohodnoťte tento článek!