Computex 2011: G.Skill a „rekord“ v Super PI 32M

0

Na veletrhu Computex vystavuje mnoho firem a nemůžou mezi nimi chybět výrobci operačních pamětí. Jeden z nich, G.Skill, si pro návštěvníky připravil netradiční podívanou v podobě extrémního přetaktování přímo u jejich stánku. Nebyl by to G.Skill, který by si nepřizval jedny z nejznámějších a nejlepších overclockerů světa Shamina (Peter Tan), YoungPro a fredyama.

G.Skill Overclocking Computex 2011

G.Skill Overclocking Computex 2011

A co že se vlastně taktovalo? Základ tvořila deska Asus Maximus IV Extreme, jako centrální výpočetní jednotka overclockerům posloužil luxusní kousek Intel Core i7-2600K, který si sám Shamino vybíral z neuvěřitelných devadesáti procesorů. Vzhledem ke stánku, u kterého se to konalo, je asi jasné, že operační paměti jsou od G.Skillu. Konkrétně se jedná o dvoukanálový kit G.Skill PI F3-19200CL8D-4GBPID o velikosti 2× 2 GB a frekvenci 2400 MHz při časování CL8.

G.Skill Overclocking Computex 2011
Pro zvětšení klikněte

Jak můžete vidět na screenshotu výše, v benchmarku Super PI 32M dosáhli skvělého výsledku 5 minut a 33,172 sekundy. To je v současnosti nejlepší výsledek pro platformu Sandy Bridge a zároveň třetí nejlepší výsledek na celém světě.

Podle slov G.Skillu ale rozhodně s taktováním na Computexu nekončí a budou se snažit dosáhnout většího počtu rekordů až do zítřejšího dne, který je závěrečným pro tento veletrh. Nakonec se ještě podívejte na minutové video, ve kterém rozhodně nepřeslechnete Tchajwanku, která zvolává i jména overclockerů. Být na jejich místě, moc příjemně bych se při tomhle „výstupu“ necítil.

Zdroj: TZ G.Skill, G.Skill Memory Facebook

Computex 2011: G.Skill a „rekord“ v Super PI 32M

Ohodnoťte tento článek!