Cooler Master rozšířil nabídku skříní o model Silencio 450

0

Série tichých skříní Silencio od známé společnosti Cooler Master se rozrostla o další model. Silencio 450 je skříň formátu midi tower z ocelového plechu, která si zaslouží pozornost především kvůli tišící pěně, jež vyplňuje obě bočnice a plastový čelní panel. Ten se skládá ze dvou částí, které lze otevírat nezávisle na sobě. Čelo skříně je také nejvýraznějším prvkem skříně společně s průduchy na hraně čelního panelu a bočnice. Tento střídmý design si jistě najde své příznivce.

Interiér skříně je vyveden ve stejné barvě jako exteriér. Tray pro základní desku má dostatečný počet otvorů pro vedení kabeláže a domácí kutily jistě potěší velký otvor v místech, kde se na desce nachází procesor, což udělá z demontáže chladiče doslova radost. Tray má předvyvrtané díry pro desky formátu Mini-ATX a ATX.

Pro 3,5″ disky je připraveno celkem šest pozic, z nichž je jedna přístupná po otevření čelního panelu. Dále zde můžeme nalézt tři pozice pro 5,25″ mechaniky a jednu 2,5″ pozici pro menší disky. Pozice pro disky jsou rozdělené do dvou odnímatelných šachet, díky čemuž se do skříně vměstnají i karty s délkou 42 cm. Pokud ponecháte obě šachty na svém místě, vejdou se do skříně karty s délkou 28 cm.

V čelním panelu je předinstalovaný jeden tichý 12cm ventilátor o rychlosti 800 ot./min., který je opatřen prachovým filtrem. Tento větráček může být nahrazen za 14cm model. Zadní pozice pro ventilátor je osazena totožným ventilátorem jako ta čelní, avšak můžete jej nahradit 80mm nebo 90mm kouskem.

Za Silencio 450 zaplatíte €54,95, což v přepočtu dělá necelých čtrnáct set korun. Specifikace a další informace jsou uvedeny v následující tabulce.

Zdroj: TC Magazine, Cooler Master

Ohodnoťte tento článek!